full screen background image

Odstraňování, likvidace graffiti, sprejů, fixů. Výškové práce, čištění fasád Praha

Když po dlouhé době zavítáte na svou chatu a čeká tam na Vás nepříjemné překvapení, moc Vám to náladu nezvedne. My na tu svou jezdíme jen občas na víkendy, odpočinout a nabrat druhý dech. Sice to k ní nemáme daleko, jen kousek od města, ale i tak někdy raději odpočíváme doma. Tento víkend jsme ale na chatu zavítali. No, nestačili jsme se divit. Čekalo na nás překvapení v podobě barevného graffiti na fasádě.

Neměli jsme ani tušení, jak na něj vyzrát, jen jsme tušili, že bude asi nejlepší řešit situaci co nejrychleji. Ozvali jsme se pár známých, o kterých jsme věděli, že s podobnými problémy už zkušenosti mají. A mezi různými radami jsme narazili také na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstaňování graffiti, výškové čištění fasád Praha. Zdálo se nám jako nejjednodušší řešení zvolit právě ji.

Hned jsme se firmě A SERVIS ozvali. Měla na nás čas ihned, což jsme se divili. Pracovníci už na první pohled vypadali velmi odhodlaně a s velkou mírou sebejistoty se pustili do práce. Posprejovaná plocha nebyla zrovna malá, ale ani tím se pracovníci nenechali vůbec zastrašit. Upozornili nás však, že čištění, zvlášť když graffiti je starší nejspíš pár dní, asi nebude stoprocentní.

Ale že by mohli případně fasádu ještě přetřít barvou, to jsme však odmítli, protože jejich již odvedená práce nám přišla velmi dostatečná. Na první pohled nebylo graffiti znát. A přetřít si fasádu můžeme kdykoliv i sami, stejně by potřebovala spíš celkový nový nátěr. S odvedenou prací zaměstnanců A SERVISU jsme spokojeni.

Firma A SERVIS určitě zaměstnává spolehlivé a velmi pilné pracovníky. Jistě ji doporučíme i dalším.

Generální čištění zašlých podlah. Renovace, impregnace kotoučovým strojem Praha

Do obchodního domu v Praze jsem hledal úklidovou firmu, která nejenže bude pravidelně zajišťovat čištění podlah, ale také další činnosti jako mytí oken a další úklidové činnosti. Nejdůležitější ale bylo zajistit vyčištění podlah, protože už byly velmi špinavé a naše uklízečky si s tím už nedokázaly poradit. U vchodů obchodního domu a obchodů byly podlahy opravdu hrozně moc špinavé a už se na to nedalo koukat.

37114580 - new oak parquet of brown color

Potřebovali jsme někoho, komu se to podaří vyčistit při prvním čištění a někoho, kdo by nám vyhověl v čištění mimo pracovní dobu, protože během dne nemůžeme uzavřít všechny obchody. Na doporučení od kolegy, který si nechává čistit podlahy u něj ve firmě, jsem kontaktoval firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah, dlažby, impregnace Praha, která zajišťuje čištění podlah strojovou metodou včetně voskování podlah. Domluvili jsme se na daném termínu a neměli sebemenší problém v tom, že čištění bude probíhat až po 21 hodině, kdy je obchodní centrum zavřeno.

Zaměstnanci firmy použili příslušnou chemii a po podlaze poté jezdili strojem, který má hlavici do kruhu. Myslím, že jej nazývali kotoučový stroj, ale ruku do ohně bych za to nedal. Po vyčištění každý den ještě aplikovali na podlahu vosk, který bude sloužit k jednodušší údržbě a bude podlahu chránit před poškrábáním a nečistotami, ale hlavně má protiskluzový efekt.

Podlaha totiž vždy byla opravdu rychle a silně špinavá. Teď také bude pro naše zákazníky bezpečnější. S touto skvělou zkušeností všem firmu A SERVIS LIPKA vřele doporučuji, protože jsem se s tak kvalitní firmou, která má i tak milé zaměstnance, doposud nesetkal.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *