full screen background image

Olejové transformátory

Co očekáváte od své trafostanice? Kvalitní transformátory, rozvaděče a další měřící a řídící techniku. Co když vám ale řekneme, že můžete mít ještě něco navíc. Transformátory a rozvaděče ABB vyráběné z nejkvalitnějších materiálů za využití nejmodernějších technologií a procesů vám zajistí vysokou míru spolehlivosti, odolnosti a dlouholetou životnost rozvodny. Trafostanice Betonbau vybavené námi nabízenými VN a NN technologiemi přesně tohle splňují.

Betonové stanice Betonbau nabízí vysoký standard. Díky úzké spolupráci s výrobcem a dlouholetým zkušenostem dokážeme přizpůsobit trafostanici vašim požadavkům a navrhneme vám optimální řešení. Běžně jsme schopni navrhnout několik variant a vy si tak můžete vybírat z typu stanice i z jejího technického vybavení. Dodávané stanice splňují požadavky energetických distribučních společností v dané lokalitě a aktuálních technických norem.

 

Trafostanice z kvalitního vodostavebního betonu

Použitím vysoce kvalitního vodostavebního betonu C35/45 dle ČSN EN 206-1 společně s výběrem kvalitních těsnících systémů pro vstupy kabelů je zaručena absolutní ochrana proti pronikání zemní vlhkosti, případně i tlakové vody dovnitř stanice. Díky těmto provedením a materiálům je následně chráněna technologie instalovaná uvnitř stanice.

Stanici Betonbau je možné umístit ve svahu, a to bez nutnosti budovat opěrné zdi, do horských oblastí s vysokou sněhovou pokrývkou nebo do záplavových území. Realizace je možná i do podzemí, což je zvlášť vhodné pro historická centra měst.

 

Power-Energo, dodavatel trafostanic od německého výrobce Betonbau

Společnost Power-Energo se stala na českém trhu významným dodavatelem technologií nejrůznějších aplikací vysokého napětí. Úspěšně jsme realizovali řadu dodávek kompletně vybavených betonových kioskových trafostanic. Nedílnou součásti sortimentu dodávaného v rámci trafostanic je olejový hermetizovaný nebo suchý zalévaný transformátor, VN rozvaděč, NN rozvaděč, USM a další příslušenství. Více informací najdete na www.power-energo.cz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *