full screen background image

Peněženky pro všechny ženy – peněženky Guess

I když se na trhu objevily i pánské peněženky Guess, prozatím pouze jako dárková sada peněženky Guess a pouzdra na vizitky, přece jen se Guess svými peněženkami zaměřuje především na ženy. A právě v oblasti dámských peněženek má Guess opravdu co nabídnout. Někoho osloví svým decentním hadím vzorem, který peněžence dodává opravdu luxusní vzhled, jiného blyštivým lakováním. Mnohé Guess peněženky jsou přímo předurčeny k dennímu nošení. Ve svém nitru totiž ukrývají spoustu přihrádek. Zorganizovat si tak veškeré peněženkové nezbytnosti je velmi jednoduché. Mnohé z peněženek se mohou chlubit i průhlednou přihrádkou, v níž může trůnit nejmilejší fotografie. Pokud jde o dámské peněženky Guess, rozhodně se nemusí jednat pouze o velké lakované peněženky. Své favoritky mezi peněženkami najdou i milovnice malých peněženek.

Opusťme peněženky a zaměřme se na kabelky

Kabelka Versace, kabelka Guess crossbody (například Guess kabelka černá) a další kabelky z e-shopu grandstyl.cz mohou být skvělým dárkem. Někdy však není od věci nečekat, až nás někdo takovým dárkem oblaží. Proč si neudělat radost a kabelku Guess černou nebo Versace Jeans si pořídit jen tak pro radost, jen tak pro sebe. Až budete na grandstyl.cz nakupovat, projděte i kategorie peněženek. Peněženky Michael Kors a dámské peněženky Guess vás rozhodně osloví.

Přemýšlíte o vhodném dárku pro manžela?

Říkáte si, že pánské hodinky by byly fajn, ale ty jste mu pořizovala v minulém roce? A co třeba kazeta na hodinky! Praktické kazety a boxy pojmou tři i více kusů náramkových hodinek. Pokud manžela přesvědčíte o praktičnosti tohoto dárku a naučíte ho, aby své hodinky do kazety na hodinky opravdu ukládal, budete mít doma i více uklizeno. Stejně jako své šperky odkládáte do šperkovnice, stejně tak bude manžel hodinky ukládat do kazety na hodinky. Prostě se nikde nic nebude povalovat. Grandstyl.cz vám nabízí krásné kazety na hodinky i luxusní šperkovnice. Vybírat však můžete i mezi pánskými hodinkami a natahovači hodinek.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *