full screen background image

Peníze na dokončení zakázky můžete získat i u nebankovní společnosti

Povíme Vám, jak řešit situaci, kdy nemáte přístup ke standardním podnikatelským úvěrům a zároveň Vám chybí řádově tisíce korun na dokončení zakázky.

Společnost Kouzelná půjčka nabízí podnikatelům, kteří řeší krátkodobý nedostatek peněz, službu s názvem „zaplatíme Vaší účty“, v rámci které mohou podnikatelé požádat o rychlou půjčku až 50 000 Kč (pozn. noví klienti společnosti Kouzelná půjčka mohou požádat o částku max. 10 000 Kč). K výplatě peněz dochází v ideálním případě již v den podání žádosti o půjčku v rámci služby „zaplatíme Vaše účty“.

Služba funguje tak, že žadatel o půjčku přiloží k elektronické žádosti i fakturu, kterou chce proplatit s tím, že Kouzelná půjčka peníze pošle na bankovní účet dodatele. Žadatel v případě schválení půjčky a výplaty peněz obdrží od společnosti Kouzelná půjčka potvrzení s tím, že zaplacené úroky jsou pro podnikatele daňově uznatelným nákladem.

Splatnost půjčky je max. 30 dnů (za poplatek však můžete požádat o její prodloužen) s tím, že půjčka je neúčelová, tj. Kouzelná půjčka nijak neomezuje účel, na který si půjčujete. Peníze Kouzelná půjčka půjčuje vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám jako klientovi poskytuje vysokou míru ochrany před nekalými úvěrovými praktikami. U Kouzelné půjčky se vždy dozvíte celkové náklady na půjčku (tzv. RPSN) a nebude po Vás vyžadováno žádné zajištění, ani podpis rozhodčí doložky.

Pokud tedy řešíte otázku, kde vzít peníze na dokončení zakázky, obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka a využijte službu „zaplatíme Vaše účty“. Peníze získáte rychle a za podmínek poskytnutí srovnatelných se spotřebitelským úvěrem tak, jak jej nabízí bankovní instituce.

 

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *