full screen background image

Plastové kontejnery v oblasti průmyslové výroby

V oblasti průmyslové výroby vytváří výrobci plastových obalů celou řadu produktů pro odvětví jako je letectví, chemický průmysl, elektronika, farmaceutika nebo textilní průmysl.

Mezi nejdůležitější produkty pro tyto účely patří plastový kontejner. Klíčové jsou požadavky daného segmentu. V oblasti průmyslové výroby je důležité zajistit bezpečné skladování a transport zboží, pohodlnou manipulaci a distribuci.

 

Schoeller Allibert spolehlivý partner

Schoeller Allibert není v této oblasti žádným nováčkem. Na trhu se pohybuje už více než 50 let. Vyrábí jak pevné paletové kontejnery pro velmi těžké náklady, tak skládací, které umí efektivně pracovat s prostorem ve skladu i ve výrobě. Sortiment doplňují plastové palety, plastové přepravky a přepravní vozíky.

 

Skládací paletové kontejnery

Skládací kontejnery jsou ideálním řešením jak pro skladování, tak pro výrobu. Rovněž pomáhají v logistice, kde díky stohovatelnosti šetří prostor. Jsou vytvořeny tak, aby byly velmi lehké. Skládací kontejnery společnosti Scholler Allibert rovněž splňují ty nejvyšší požadavky na nosnost. Tyto boxy umožňují převážet až 750 kg. Hodí se především do automobilové a průmyslové výroby. Našim nejprodávanějším typem v této sféře je Magnum Optimum 1210 (rozměr 1200×1000 mm) a žhavou novinkou je praktická menší verze 1208 (1200x800mm).

 

Pevné paletové kontejnery

Tyto plastové kontejnery jsou vysoce odolné vůči nárazům a poškození a disponují vysokou statickou nosností. Paletové kontejnery s těmito vlastnostmi jsou určeny pro velmi těžké náklady a jejich bezpečný převoz. Využívají se kromě průmyslové výroby také v automobilovém, zemědělském a potravinářském průmyslu. Materiály, které jsou na tyto kontejnery využity, vynikají svou kvalitou, zpracováním a jsou certifikovány také pro kontakt s potravinami. Nejprodávanějším typem je bezesporu tzv. BigBox, který vyniká svou bytelnou konstrukcí a tudíž dlouhou životností. Nabízí také maximální ochranu převáženého produktu.

 

Zakázková výroba

Schoeller Allibert je vybaven také vlastním inovačním centrem, kde je schopen vyřešit požadavky, které nenaleznete ve standardním sortimentu. Společnost tak dokáže vyplnit opravdu jakýkoli požadavek vašeho podnikání.

Neváhejte nás kontaktovat na emailu nebo navštivte www.schoellerallibert.com/cz.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *