full screen background image

Kvalitní stohovací euro přepravky nejen do maloobchodu

Průmyslová, automobilová výroba, maloobchod, retail nebo jednoduše každý sklad, ale i obyčejná dílna. Ve všech těchto provozovnách musí vládnout pořádek. Jak jej ale nastolit?

 

Pořádek a bezpečnost zaručí kvalitní euro přepravky

Ideální jsou pro tyto účely právě euro přepravky, které jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu. Jde je navíc stohovat neboli skládat na sebe, a to klidně od podlahy ke stropu. A samozřejmostí je možnost je bez problémů převážet.

Jedny z nejkvalitnějších přepravních materiálů na trh dodává společnost Schoeller Allibert, jež se dlouhodobě zabývá vývojem a inovací plastových obalů. V jejich sortimentu naleznete široký výběr produktů určených pro logistiku a skladování různého typu zboží. Zároveň dodává také inovativní řešení pro specifické segmenty trhu, jako jsou například přepravní boxy pro skladování sýrů a mléčných výrobků.

 

Extrémně odolné euro přepravky

Vývojové centrum společnosti se dlouhodobě zaměřuje na zkvalitňování především odolnosti a životnosti přepravek. Proto jsou stohovací euro přepravky opakovaně použitelné a snášejí i velmi extrémní podmínky. Vyrobeny jsou z odolného plastu, který nepoškodí ani výrazné výkyvy teplot.

 

Univerzální přepravky Euroclick

Tato přepravka patří k top produktům na trhu díky svým unikátním vlastnostem. Získala také ocenění WorldStar Packaging Award, které oceňuje nejlepší obaly na evropském trhu. Na výběr máte přepravky různých velikostí, z nichž si zcela jistě vyberete tu, jež bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Euroclick nabízí modifikaci vnitřního prostoru prostřednictvím tzv. clickboosterů. Tento nadstavec se vyrábí v různých barevných variantách a je tak schopen jednoduše určit účelovost přepravek ve výrobě či ve skladu.

 

Vybírejte na internetu

V portfoliu společnosti ovšem najdete i další produkty, které zcela jistě ve vašem skladu či provozovně najdou své uplatnění, ať již se jedná o velkoobjemové a skládací paletové kontejnery, plastové palety, přepravní vozíky nebo nápojové přepravky. Na stránkách www.schoellerallibert.com/cz si můžete prohlédnout kompletní nabídku.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *