full screen background image

Po vyzkoušení strojové metody čištění koberců se už k extrakční určitě nevrátím

Nikdy jsem nepsala hodnocení. Maximálně jsem vložila komentář ke službě, se kterou jsem opravdu nebyla spokojená, aby se nenachytali i další zákazníci. Ale dnes musím napsat jednu pozitivní recenzi, protože firma, o kterém chci psát, mě naprosto uchvátila. Jmenuje se A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno a zabývá se nejrůznějšími druhy úklidových prací.

Já jsem jejich služby využila na pravidelnou údržbu koberce, který si nechávám jednou za čas čistit, abych prodloužila jeho životnost. Firma, kterou jsem obvykle objednávala, neměla v dohledné době žádný volný termín a navíc na mě byla jejich operátorka při rozhovoru velice nepříjemná. Jak obrovský rozdíl v jednání to byl, když jsem zavolala A SERVIS! Milá a příjemná komunikace, ochota vyjít vstříc s jakýmkoli termínem. Bez problémů jsme se domluvili a zaměstnanci firmy přijeli přesně podle objednávky.

Zarazilo mě však, když mi oznámili, že koberce čistí nějakou strojovou metodou. Byla jsem zvyklá na extrakční a jinou jsem neznala. Vysvětlili mi ale, že se jedná o účinnější techniku. Extrakční metodu používali taky, ale dnes už je zastaralá a nedá se s ní dosáhnout takových výsledků jako se strojovou. Byla jsem zvědavá, jestli opravdu poznám na koberci nějakou změnu.

Rozdíl byl už především v tom, že chemii nanášeli mnohem pečlivěji a pořádně ji rozkartáčovali. Stejně jako u extrakční metody ji nakonec odsáli, ale mohla mnohem lépe působit na nečistoty hluboko v koberci. Byla ve vláknech lépe zapracovaná a působila tam déle.

No a výsledek? Ten byl úžasný! Nenapadlo by mě, že by se barvy koberce po čištění mohly takhle rozzářit. Navíc byl koberec celý načechraný a získal na objemu. Jsem z práce této firmy opravdu nadšená a chtěla bych jim touto svou recenzí poděkovat.

Mytí prosklených výtahů, lodžií, balkónů, skleníků oken i ve výškách

Rozvedl jsem se a přestěhoval do menšího domu. Úklidové práce jsem nikdy dřív moc nedělal, vždycky to dělala bývalá manželka. Jednou jsem se pustil do mytí oken a hodně rychle jsem u toho vynervil. Byla to samá šmouha a nedařilo se mi to vyleštit, ať jsem s tím zkoušel cokoli. Tak jsem se na to vykašlal a řekl si, že si na to najmu úklidovou firmu.

A na internetu se mi nejvíc zalíbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, čištění fasád Brno, mytí oken, protože měla nejlepší reference. Zavolal jsem jim a domluvil se s nimi na termínu mytí a ostatních náležitostech a těšil jsem se, jak ta okna už budou vypadat normálně a já to nebudu muset řešit. Cena se mi prvně zdála trochu vysoká, ale i tak jsem si řekl, že to vyzkouším. Jednak měli dobré reference, a jednak jsem věděl, že já se do toho rozhodně znovu pouštět nehodlám. Ale ta investice rozhodne stála za to.

32147702 - window cleaner using a squeegee to wash a window

Okna umyli perfektně a zabralo jim to úplně minimální dobu. Byli fakt hrozně rychlí, měl jsem pocit, jak kdyby se u mě doma jenom otočili. A okna se leskla jako zrcadlo. Tímto bych chtěl jejich službu mytí oken Brno všem doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci, a k tomu všemu ještě podle mého v krátkém časovém úseku, takže mě nenapadá nic, co bych mohl vyzdvihnout jako negativum.

Zaměstnanci byli rychlí, slušní a  profesionální. Já bych ty okna nikdy tak dobře neumyl. A moje bývalá určitě taky ne, ani kdyby to dělala celý den, a to přece jen není na úklid taková lemra jako já. Prostě mytí oken od této firmy se nikdo nevyrovná. I s tou vyšší cenou.

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *