full screen background image

Polepy na výlohy: Jaké jsou jejich výhody?

Kvalitně polepená výloha přináší hned několik výhod. A nejde jen o estetický vzhled. Můžete tak získat dodatečnou ochranu nejen vašich produktů, ale i skla.

Vlastníte obchůdek, firmu, restauraci, kavárnu nebo třeba pivnici? Pokud v těchto prostorech máte také výlohy, využijte je k propagaci. Lidský mozek se rozhoduje především očima a pěkně polepená výloha vám jistě zákazníky naláká.

 

Polepy na výlohy jako reklamní tah

Jdete kolem výlohy, ať už restaurace, baru, obchodu nebo firmy, a vidíte pouze čistou výlohu. Takové výlohy jsme mohli vídat před desítkami let. V dnešní době, kdy svět pokročil o kus dál, máme spoustu možností, jak přilákat návštěvníky  pouhým vzhledem výlohy. Na výběr máte:

Reklamní fólie s grafikou jsou skvělou volbou. Můžete si sami navrhnout, jak takový polep bude vypadat. Pokud ale nemáte grafické cítění, nechte tuto práci na profesionálovi. Ten shrne všechny důležité informace do jednoho pohledného balení. A taková výloha přiláká mnohem více zákazníků než špatně vytvořená „grafika“.

 

Reklamní polepy a fólie i pro ochranu

Polepy na výlohy zkrášlí vaši provozovnu. Díky nim také zvýšíte odolnost skla. Vlivem toho nejde tak snadno prorazit a zmenšíte šanci, že vám provozovnu někdo vykrade. Slouží k tomu právě bezpečnostní ochranné fólie, které mohou být i průhledné.

Polep také chrání vaše výrobky. Pokud jej využijete na některý z vašich produktů, můžete ho ochránit před působením světla, případně před poškrábáním a podobným poškozením. Do výloh jsou vhodné také sluneční fólie, které zadrží sluneční záření, ale i přesto dovolují dobrý výhled na vaši nabídku. Výloha je transparentní a nedochází k žádnému ztmavení.

Nezapomínejte ani na reklamní polepy aut. Dobře vyrobený a nalepený polep může výrazně zvýšit povědomí i vaší firmě. Díky dlouhé životnosti se tak z vašeho auta může stát reklama, která k vám v následujících letech přiláká desítky nových zákazníků.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *