full screen background image

Pořízením použitých strojů pro obrábění můžete jen vydělat

Potřebujete ke své činnosti kvalitní stroj pro obrábění složitých výrobků? Pak by vám neměla uniknout nabídka použitých strojů, které jsou mnohdy (často) na úrovni nových strojů, ale jejich cena je o poznání nižší. Pokud potřebujete vodorovnou vyvrtávačku nebo ohraňovací lis, spolehněte se na nabídku společnosti FERMAT CZ.

 

Použité vodorovné vyvrtávačky

Univerzální stroje, které se používají pro kusovou i malosériovou výrobu. Výhodou vodorovné vyvrtávačky je, že dokáže na jedno upnutí obrobku provádět operace až z 5 stran. A je jedno, zda postupně nebo současně. Vyvrtávačky jsou vhodné nejen na vyvrtávání, ale i pro vrtání, soustružení, frézování, vystružování, zahlubování a mnoho dalšího.

Naše společnost FERMAT CZ se zabývá prodejem nových a použitých vyvrtávaček. Zakoupit u nás můžete vyvrtávačky stolové, křížové, deskové a souřadnicové, dále také podle typu řízení na konvenční a CNC řízené. Mezi nejznámější výrobce horizontálních vyvrtávaček patří firmy jako FERMAT, TOS, ŠKODA, PAMA, UNION, JUARISTI, SCHARMANN, KURAKI, WOTAN a další. Součástí horizontálních vyvrtávaček může být rovněž automatická výměna nástrojů, která je určena zejména ke skladování nástrojových jednotek, manipulaci s nimi a jejich polohování, aniž by musela být přítomna obsluha.

 

Použité ohraňovací lisy

Použité ohraňovací lisy jsou technologií pro zápustného a výklopného ohýbání, velkoformátového ohýbání a plně automatizovaného řešení. Mějte možnost vyrábět přesné, jednoduché i složité díly v každém formátu. Vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu dílu, flexibilitu, inovativnost i promyšleného řešení automatizace.

 

Když použitý stroj, tak prověřený od FERMATU

Díky silnému růstu a strategickým akvizicím v České republice a ve Spojených státech se FERMAT stal předním výrobcem nejsilnějších a přesných horizontálních vyvrtávacích, frézovacích strojů a válcových brusek, nabízející obráběcí stroje na všech hlavních trzích po celém světě. Při výběru nového nebo použitého stroje se spolehněte na přední výrobce kvalitních a světem ověřených strojů.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *