full screen background image

Praní nejen hotelového prádla

Praní prádla je v současné době bráno jako něco super snadného, u čeho většina lidí ani nepřemýšlí. Ano, domácnosti jsou vybaveny automatickými pračkami, kam se všechno nahází a zmáčknou jen příslušná tlačítka.

V případě hotelů, ubytoven, nemocnic, lázní či dalších zařízení, kde se používají hromady textilu, je to přeci jen o dost složitější. Proto se k tomuto účelu většinou používají služby externích firem, třeba společnosti PaČ.

 

Každý dostane svůj kontejner

Prakticky každá firma se zaklíná kvalitou svých služeb, nicméně často se jedná jen o reklamní fráze, které nejsou postaveny na reálných základech. PaČ však minimálně v tomto ohledu nelže, jelikož disponuje prestižním certifikátem kvality. Neexistuje tak dobrý důvod, proč nesvěřit hotelové prádlo právě jim.

Praní bílého prádla ale i jinak barevného textilu probíhá moderním způsobem za pomoci nejnovějších technologických postupů a prostředků. Proto je prádlo vždy dokonale čisté a hebké.

Samozřejmostí je dodržování i těch nejstriktnějších hygienických norem. Na místech, kde běžně probíhá průmyslové čištění, to vlastně ani jinak není možné. Hodně se na kvalitních výsledcích podílí i kontejnerový systém přepravy.

V praxi to znamená, že každý zákazník dostane svůj vlastní kontejner či kontejnery na špinavé prádlo. Pak se po vyprání uloží do nového, čistého kontejneru a doveze zpátky k zákazníkovi.

Je to jednoduché, pochopitelné a velmi efektivní. I díky tomuto systému se nikdy věci jednotlivých zákazníků nesmísí dohromady.

 

Pestré spektrum klientů

PaČ není pouze prádelna pro hotel. Jejich služby jsou ve velké míře poptávány třeba restauracemi či zdravotnickými zařízeními všeho druhu. Konec konců, není nic jednoduššího, než je kontaktovat, případně navštívit jejich web www.pradelna-zdar.cz. Tam jsou k dohledání i kontakty.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *