full screen background image

Přemýšlíte o bazénu? Na trhu je nový materiál!

Přesvědčilo vás letošní horké léto o tom, že si na svou zahradu pořídíte také bazén, abyste se právě v horkých letních dnech měli kde osvěžit a relaxovat? Investice do bazénu je jistě tou správnou volbou a to jak z hlediska zábavy, tak z hlediska relaxace. Jen je zapotřebí vybrat ten správný druh bazénu, jeho velikost, tvar a také materiál, ze kterého bude vyroben. Dnes se zaměříme na zapuštěné bazény. Na trhu je totiž zcela nový materiál, ze kterého mohou být bazény vyráběny.

 

S novým materiálem přichází Albixon a.s.

Společnost Albixon a.s. je v oblasti výroby a vývoje bazénů jedním z největších specialistů na našem trhu. Na výrobu bazénů se specializuje již 25 let a disponuje velmi pestrou nabídkou. Albixon a.s. je specialista na foliové bazény, laminátové bazény, ale i bazény přelivové a nadzemní. Firma investuje velké peníze také do inovací, a vývoje. Neustále se snaží o vylepšení výrobních technologií tak, aby bazény měly lepší vlastnosti v odolnosti, bezpečnosti a eleganci. A právě díky vývoji a inovacím vznikl ve firmě Albixon a.s. také nový materiál pro výrobu bazénů.

Tímto materiálem je Albistone®

Materiál Albistone® je výsledkem dlouholeté činnosti týmu technologů Albixon a.s. a sérií mnoha laboratorních testů. A jaké jsou přednosti tohoto materiálu?

  • Naprostá zdravotní nezávadnost materiálu. Albistone® odpovídá hygienickým předpisům pro styk s potravinami v ČR, EU i USA. Je dokonce certifikován i pro styk s pitnou vodou.
  • Velkou předností materiálu Albistone® je i jeho UV stabilizace. Albistone® odolává působení slunečních paprsků. I po několika letech zůstávají jeho barvy v původní kráse. Odolnost proti vyblednutí je na vyšší úrovni, než u ostatních materiálů.
  • Tepelná odolnost materiálu je také na vysoké úrovni. Albistone® dokáže odolávat i teplotám v rozmezí od -40 °C do +70 °C.
  • Albistone® je velmi odolným a houževnatým materiálem. Už nebudete muset svým dětem zakazovat skákání do bazénu, aby jej nepoškodily. Albistone® dokáže těmto nárazům skvěle odolávat.
  • Při vývoji bylo myšleno také na ekologický dopad. Proto je Albistone® 100% recyklovatelný a ani při jeho výrobě nevznikají žádné škodlivé látky.

Detailní informace o materiálu najdete přímo na www.albixon.cz.

 

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *