full screen background image

Příjemné grilování na zahradě s pergolou

Milujete slunečné počasí, letní grilování a výbornou zábavu se svými přáteli? Rádi je hostíte a zvete na odpolední „dýchánky“ na vaší zahradě? Pak jistě oceníte kvalitní posezení pod pergolou nebo výsuvnou markýzou. Pomocí těchto látkových stínění budete moci sedět na zahradě celé dny, aniž byste chytli úpal či úžeh a budete se moci oddávat lahodnému hodování a povídání s přáteli. A pokud by vás překvapil lehký déšť, markýza vás před ním ochrání.

Pergoly představují příjemné stínění s podpěrnými nohami, můžete je tedy umístit kamkoli do prostoru zahrady. Markýzy jsou naopak připevněny k objektu a vhodně ho doplňují. Obvykle jsou součástí teras a balkónů, kde poskytují příjemný stín. Široké množství markýz, pergol, ale i žaluzií, rolet a sítí proti hmyzu nabízí firma Proklima – stínící technika, s.r.o. V jejím e-shopu naleznete různé typy těchto produktů s jejich popisy a fotografiemi, pokud tedy přesně víte, co hledáte, objednejte si je a připravte se na žhavé sluneční paprsky.

Pořídit si můžete výsuvné markýzy bez kazety, kazetové výsuvné markýzy či pergoly značky Climax, které obsahují kvalitní německé, italské a holandské komponenty. Díky široké paletě barev látek vyberete přesně takovou, která bude odpovídat barvě vaší fasády a hezky s ní ladit. Výhodou nákupu produktů Climax u firmy Proklima je také prodloužená záruka 4 roky.

Připravte se na letní grilovací party a vybavte se markýzou nebo pergolou. Uniknete žhavému slunci, přesto si užijete příjemné chvíle na čerstvém vzduchu v klidu vaší zahrady. Podívejte se na internetové stránky www.zaluzie-proklima.cz/markyzy-pergoly a objednejte vyhovující a líbivý model k vašemu domu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *