full screen background image

Proč si pořídit software na zakázku?

Hledáte aplikaci či program, který by splňoval vše podle vašich představ? Aplikaci či program, který usnadní práci vám a vašim zaměstnancům ve vaší firmě? Pokud ano, pak se neváhejte obrátit na firmu Memos, která navrhuje software na míru po celém světě. A proč využít právě její služby?

 

Významný náskok před konkurencí

Webová aplikace na míru od společnosti Memos splní všechny vaše požadavky, díky čemuž vám přinese významný náskok před konkurencí. Hlavním přínosem softwaru na míru bude zefektivnění a zjednodušení práce vašich zaměstnanců. Vaši zaměstnanci totiž budou mít více času na odbornou práci, protože se nebudou muset věnovat zdlouhavým a zbytečným úkolům, které za ně nově zvládne webová aplikace.

 

Možnost být součástí týmu

Společnost Memos dbá na to, aby aplikace byla nejen funkční, ale také uživatelsky přívětivá a přehledná. A nejlépe tak sloužila celé firmě. Navíc si je vědoma toho, že software na zakázku bude sloužit výhradně vám, proto během vývoje budete vždy součástí týmu. Budete mít příležitost aplikaci testovat již během samotného vývoje. Výsledná aplikace tak bude odrážet všechna vaše přání a přinese i úsporu času a peněz.

 

Významné produkty

Společnost Memos působí na trhu již od roku 2003 a má za sebou již přes 1000 projektů a mnoho spokojených klientů. Jejím cílem je poskytovat vždy kvalitní služby a usnadňovat práci jednotlivým firmám.  Mezi významné klienty této společnosti patří například L´oréal, Peugeot, Invenias a další. Během působnosti uvedla na trh i vlastní produkty, jako je  eWay-CRM, Anitra a Redque.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *