full screen background image

Profesionální mytí oken i jiných hladkých povrchů

Ulevte rukám, bolavým zádům, ušetřete trochu času, a hlavně stále provádějte svou práci efektivně, rychle a profesionálně. S profesionální aku stěrkou WVP 10 totiž mytí hladkých ploch a oken už nebude vysávající.

Okna a hladké povrchy, jako jsou zrcadla, dlaždičky či sprchové kouty, jsou téměř denním chlebem každého profesionála v úklidových firmách. Je potřeba, aby prostory byly vždy čisté a reprezentativní. Špína, šmouhy a mapky od kapek vody jsou tedy zcela nežádoucí a často kvůli takovým šmouhám a mapkám bývá celý proces umývání o to delší a náročnější. Existuje řešení, které celý čisticí proces urychlí, uleví bolavým rukám či zádům a zároveň jej mnohonásobně urychlí.

Profesionální vysavač na okna Professional Kärcher WVP 10 se díky rychlootáčkovému motoru vyznačuje vyšším sacím výkonem. Inovativní způsob odsávání značně urychluje a zjednodušuje celý mycí proces, takže díky perfektnímu odsávání jsou plochy v minutě čisté, suché a zářivě lesklé. Přístroj spolehlivě funguje při úklidu všemi směry. Díky manuálně nastavitelnému dorazu až ke krajům, dosáhnete s čističem WVP 10 vždy dokonalých výsledků.

Profesionální aku stěrka na okna je navíc velice lehká a příjemná do ruky. Praktická a snadno vyměnitelná lithium-iontová baterie umožňuje na jedno nabití až 35 minut nepřetržité práce. Díky ukazateli na rukojeti přístroje víte vždy přesně, kolik času ještě zbývá. Tak si můžete snadno a rychle rozvrhnout úklidové práce a zefektivnit tím celý proces mytí. Optimální čištění doplňuje i koncentrát čisticího prostředku, nástřiková láhev se stírací násadou a mikrovláknovým návlekem. S profesionálním okenním vysavačem Kärcher WVP 10 se vyhnete nakapané vodě, špíně ale i šmouhám. Předejdete tak zdlouhavému a namáhavému leštění.

Více informací naleznete na www.karcher.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *