full screen background image

Průmyslové nátěry? Největší roli hraje profesionalita

Majitelé supermarketů, výrobních či průmyslových hal a podobných objektů vědí, že jde-li o nátěry velkých ploch těchto budov, jsou zapotřebí kvalitní barvy, moderní technologie a zkušený tým profesionálů. Rádi bychom vám představili malíře, kteří mají tohle všechno pod palcem. Fasády, interiéry či střechy pro ně nepředstavují žádný problém.

 

Jaké vlastnosti od barev vyžadujete?

Pravděpodobně na prvním místě uvedete dlouhou životnost, stálobarevnost, u venkovních nátěrů pak i odolnost vůči rozmarům počasí. To vše je pro profesionální firmu s více než dvaceti léty zkušeností, jako je společnost Malíři Stupka, samozřejmostí. Nadto má ve své nabídce speciální nátěry pro průmyslové objekty s různými způsoby využití: nátěry omyvatelné, izolační či tepelně izolační, nátěry odolávající odření, vysokým teplotám, chemickým sloučeninám, protiskluzové, antikorozní a voděodolné nátěry… Zvolit si můžete podle toho, jak a s čím se ve vašem provozu obvykle pracuje.

 

Komplexní služby

Jednou z nejdůležitějších komodit je v dnešní době bezpochyby čas. Proto se nejspíš poohlížíte po firmě, která vám zajistí služby doslova se vším všudy. Malíři Stupka i zde vyhoví – postarají se o nátěry exteriérů a interiérů, podlah, střech, i doplňků jako zábradlí, radiátory a okapy. Na stěnu zvládnou umístit i nápis, na podlahu zase potřebné značení. Jedná-li se o nátěry kovových konstrukcí, umí předem podklad očistit od rzi. A aby toho nebylo málo, firma se pyšní vynikající úrovní poradenství, takže nemusíte mít strach, že byste šlápli vedle.

 

Jednička na Vysočině a v okolí

Potřebujete natřít jedny dveře, nebo celou továrnu? V každém případě se můžete obrátit na malíře a natěrače pod adresou www.maliri-stupka.cz. Firma ze Žďáru nad Sázavou působí nejčastěji na Vysočině, ale obrací se na ni i klienti z různých koutů republiky.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *