full screen background image

S antigraffitovou ochranou už nemusíte mít strach. Odstraňování graffiti Praha

Jelikož se v okolí našeho domu rozmáhá graffiti, rozhodli jsme se, že bychom tomu chtěli nějakým způsobem předcházet a náš dům ochránit. Ptali jsme se, kde jsme mohli a bylo nám doporučeno řešení spočívající v antigraffitové ochraně. Hned jsme se dívali na internet, co taková antigraffitová ochrana umí a jakým způsobem funguje.

Dozvěděli jsme se, že je to nátěr, ze kterého je pak 100% úspěšnost odstranění graffiti. Je hydrofobní a paropropustný, takže se jen tak nesmyje a dům zároveň nepřestane „dýchat“. A také má dlouhou životnost. Byli jsme překvapeni, tak jsme se dívali po firmě, která by nám tuto službu zajistila.

Nejlépe nám z toho vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, která měla opravdu hodně kladných recenzí od svých zákazníků. Bylo tedy vidět, že s tím mají bohaté zkušenosti, a že to opravdu umí. Neváhali jsme ani minutu a ihned jsme je zkontaktovali. Domluvili jsme s firmou termín realizace, ještě týž den nám byl zaslán finanční návrh a vše probíhalo na úrovni.

V daný den se firma dostavila přesně ve smluvený čas, dům si obešli, aby věděli, jak postupovat a kde začít. Následně se pustili do práce. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA byli opravdu zkušení a věděli, co dělají. Šlo jim to rychle a na každém centimetru našeho domu si dali opravdu záležet.

Vše proběhlo rychle, kvalitně, cena byla naprosto bezkonkurenční a hlavně, pokud by se na našem domě někdy objevilo graffiti, do 14 dní dojedou, graffiti odstraní a zdarma nanesou novou vrstvu antigraffitové ochrany na postižené místo. Jejich přístup je nesrovnatelný a určitě budeme firmu A SERVIS LIPKA jen doporučovat.

Čištění a voskování podlah zajistí spolehlivá úklidová firma. Nano impregnace Praha

A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah Praha, je profesionální firma, zabývající se strojovou metodou čištění podlah – touto metodou realizují generální a hloubkové strojové čištění podlah. Strojová metoda zaručuje kvalitní vyčištění jakéhokoliv typu podlah, kterou provádí odborně proškolení zaměstnanci.

43691884 - spacious bright living room with fireplace and marble floor

Chemie, kterou pro generální a hloubkové strojové čištění používají, je velmi zásaditá a vyčistí dlažby, marmolea, linolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy a kamenné podlahy. Strojová metoda čištění podlah spočívá v tom, že použijí správně zvolenou chemii, podle druhu podlahy a po té ji kotoučovým strojem důkladně a hloubkově vykartáčují a odsají vysoce výkonným vysavačem.

Chemii je třeba ve finále zneutralizovat, to provedou tak, že po čištění podlahu umyjí pouze čistou vodou. Po hloubkovém čištění podlah strojovou metodou, vždy svým zákazníkům doporučí zakonzervování podlahy a nanášení vosku (průmyslového polymeru), který společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., zajistí a nanese.

Voskem podlahu zakonzervují tak, že již nedojde k hlubšímu znečištění a poškození při používání podlahy. Vosk na podlahy – průmyslový polymer, je pololesklý nebo matný a na podlaze vypadá velmi pěkně. Tento vosk má řadu výhod jako – nejsou vidět na podlaze tolik stopy, má mírný protiskluz, tím je nejen bezpečný, ale podlaha se také lépe udržuje. Voskem se výrazně prodlouží životnost podlahy.

Firma Zpravidla nanáší tento vosk zákazníkům, kteří vlastní obchodní centra, tovární haly, ale také pro úřady, instituce, nemocnice, či školy a chtějí tak zachovat podlahu stále hezkou i přes to, že je velmi namáhána. V nárazové i servisní činnosti Vám zajistí generální, hloubkové mytí, odmaštění, odprašování, čištění, nano impregnaci, voskování epoxidové, plovoucí, lité, elektrostatické, speciální chemicky odolné, betonové, teracové, kamenné, přírodní kamenné, umělo kamenné, mramorové, pískovcové, vinylové, průmyslové, dřevěné podlahy, dlažby, linolea, marmolea, PVC podlahy, teraca, vymývaného teraca, zámkové dlažby.

 
9 x komentováno u “S antigraffitovou ochranou už nemusíte mít strach. Odstraňování graffiti Praha

 1. Adam Mazánek napsal:

  Dobrý den,
  mohl bych se zeptat, jak dlouho antigraffitová ochrana vydrží?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ochranný nátěr vydrží 6 let i více.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 2. Jiří Holuba napsal:

  Od firmy A SERVIS LIPKA máme taky nanesenu antigraffitovou ochranu na našem domě, protože bydlíme v centru Brna, kde je to furt někde nějaký hnusný nápis. A funguje to výborně. Dům je stále čistý a hlavně bez graffiti. Firma to má fakt dobře promyšlené a vychází z praxe a ze zkušeností. Pokud se na domě ošetřeném jejich nátěrem objeví graffiti, přijdou ho do 14 dnů odstranit a jde to bez problému.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za Váš kladný příspěvěk. Těší nás, že jste s A SERVIS LIPKA spokojen.
   S pozdravem a přáním hezkého dne,
   Barbora Lelková

 3. Aleš Kroupa napsal:

  Taky jsem s touto firmou moc spokojený. My si od nich nechali mít okna, protože se manželce zdály furt plné šmouh a nedařilo se jí to pořádně vyleštit. Tak jsme si najali A SERVIS LIPKA a okna se teď lesknout jako zrcadlo. Určitě doporučuji.

 4. Barbora Lelková napsal:

  Děkujeme za kladné příspěvky, máme z nich radost.
  S pozdravem a přáním hezkého dne,
  Barbora Lelková

 5. Lenka Kolouchová napsal:

  Zdravím, já taky přidávám kladný příspěvěk.Necháváme si od této firmy čistit podlahy i koberce a jsme moc spokojení. Když u nás svou práci dělali poprvé nevěřili jsme vlastním očím, čeho všeho jsou schopní. Děkujeme!

 6. Adam Huml napsal:

  Tuto firmu si taky nemůžu vynachválit. Jelikož jsme sídlíme v centru, tak jsme nechtěli nic ponechat náhodě a nechali si od nich nánést ten nátěr proti graffiti. A vyplatilo se nám to, protože se na naší budově graffiti jednou opravdu objevilo. Ale díky A SERVIS LIPKA a jejich nátěru s tím nebyl žádný problém.

 7. Aleš Viklický napsal:

  Dobrý den, nabízíte své služby i mimo Prahu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *