full screen background image

Problém se špinavými koberci je za námi! Čištění koberců Praha

Už delší dobu jsme s přítelem uvažovali, že si k nám domů zavoláme nějaké profesionály na čištění koberců, jelikož byly už hodně zašlé a zanesené nečistotami. Tak jsme vybrali hned první firmu, na kterou jsme na internetu narazili. Firmu jsme zkontaktovali, domluvili s nimi termín naši poptávky a těšili jsme se na daný den jejich příjezdu.

Když ten den přišel, přijeli dva zaměstnanci této firmy a pustili se do práce. Když jsem se jich ptala, jak bude jejich práce probíhat, řekli mi, že koberce čistí pomocí extrakční metody, která je rychlá a účinná. Tak jsme jim věřili, že vše dopadne dobře. To se ale nestalo. Když jejich práce skončila, byly koberce ještě tak mokré, že jsme museli počkat do dalšího dne do večera, než jsme se v bytě mohli opět pohybovat. Nemilé překvapení na nás ale čekalo v tom, že se na kobercích objevily fleky a šmouhy, které tam dříve nebyly.

Firmu jsme ihned zkontaktovali, ale nic jsme nezmohli, bylo nám řečeno, že to jejich chyba není, že je to těmi koberci, že jsou už staré. Velmi nás to rozzlobilo, že jsme to ze sebe museli dostat ven, tak jsme si postěžovali u přátel, kteří nám řekli, že měli podobnou zkušenost a extrakční metodu čištění koberců už nikdy nechtějí vidět.

Ihned na to nám dali kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mokré čištění koberců Praha, která nám určitě spraví dojem z úklidových firem. Tak jsme si řekli, že to ještě zkusíme a firmu jsme poptali. Už jen první telefonát proběhl na výbornou. Vše nám vysvětlili, jak jejich práce probíhá, že zásadně nepoužívají extrakční metodu, ale strojovou, hloubkovou metodu, která funguje na principu vstříknutí chemie do hlubších struktur koberce, nechá se tam chvíli působit a pak se i s nečistotami vysaje.

A tak se i stalo. Ve smluvený termín dojeli zaměstnanci a provedli práci tak, jak slíbili. Čekali jsme ještě asi hodinu než koberce úplně vyschnou, což fajn, jelikož předtím to byl skoro celý den. Koberce byly opravdu krásně čisté, provoněly celý byt, byly vydezinfikované a opět měly svoji původní barvu a vzhled. Prostě perfektně odvedená práce. S firmou A SERVIS jsme byli tedy velice spokojeni a musíme také dále doporučovat.

Fasády, okna, mytí, čištění Praha. Kvalitní úklid naší školy

Dobrý den, jsem ředitelkou základní školy. Minulý rok, o letních prázdninách, jsme na škole potřebovali umýt všechna okna. Na naší škole je jich opravdu hodně a paní uklizečky se bály, že by jim to trvalo dlouhou dobu a neměly by tak čas na jiný úklid. Pan školník tedy navrhl, že si na mytí oken pozveme úklidovou firmu.

41381964 - hand cleaning window of a building, wash a window

Jako ředitelka školy jsem si vzala na starost hledání firmy, která by mytí oken realizovala. Na internetu jsem našla spousty firem, které mytí oken nabízejí. Zaujala mě ale jen jedna. Byla to A SERVIS LIPKA, s.r.o., fasády, okna, mytí čištění Praha, která provádí mytí oken a výloh. Dočetla jsem se, že okna leští bez leštidel a ta díky tomu zůstávají déle čistá a lesklá. Navíc měla nejvíce kladných ohlasů. Rozhodla jsem se, že ji kontaktuji. Zavolala jsem na jejich centrálu a s velmi milou paní jsem domluvila termín mytí oken na naší škole. Také mi bylo vysvětleno, jak bude mytí probíhat a ještě ten den jsem měla na e-mailu kalkulaci mé poptávky. Cena byla velice příznivá, tak jsem termín mytí potvrdila.

V domluveném termínu pak přijeli pracovníci firmy A SERVIS LIPKA a ihned se pustili do práce. Okna nejdříve umyli vodou se saponátem. Pak je setřeli gumovou stěrkou a nechali je uschnout. Po uschnutí je leštili jen bavlněným hadříkem. Okna se nádherně leskla a nebyla na nich jediná šmouha. Bylo mi vysvětleno, že leštidla nepoužívají z toho důvodu, protože jsou lepivá a navazují na sebe nečistoty poletující ve vzduchu.

Už je tomu víc jak půl roku, co jsme si nechávali mýt okna od pracovníků firmy A SERVIS a pořád jsou krásně čistá. I paní uklízečky říkaly, že by je nikdy tak krásně neumyly. Za nás tedy naprostá spokojenost. Příště až zas bude nutné umýt okna, tak opět objednám firmu A SERVIS. Tímto ji vřele doporučuji i vám ostatním. Rozhodně vás nezklame.

 
23 x komentováno u “Problém se špinavými koberci je za námi! Čištění koberců Praha

 1. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  jsme rádi, že jste s naší prací spokojení.
  S pozdravem,
  Barbora Lelková

 2. Helena Miková napsal:

  Dobrý den,
  provádíte úklidové služby i mimo Prahu?
  Předem děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, naše služby nabízíme po celé České republice, na Slovensku, v Německu a Rakousku.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 3. Patrik Sehnal napsal:

  Jakou chemii používáte pro vstřikování do koberců?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den, pane Sehnale,
   využíváme vysoce účinnou kosmetiku FLOORWASH.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Karel Halina napsal:

  Taky jsem s touto firmou moc spokojený. Potřebovali jsme je na mytí oken v naší firmě a byla radost s nimi spolupracovat. Okna samozřejmě vyčistili perfektně.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalný komentář. Jsme rádi, že jste byl spokojený.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 5. Dagmar Šiková napsal:

  Působí vaše chemie na koberec i proti alergenům? Máme v rodině alergika a chceme se důkladně připravit na jeho návštěvu.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   naše metoda čištění koberců odstraní i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 6. Helena Grochelová napsal:

  Máme na domě dvě velice špatně dostupná okna, která se mi nikdy nepodaří umýt. Dokázali by se k nim vaši pracovníci dostat?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   naši pracovníci používají různé vybavení, žebříky, horolezeckou techniku, vysokozdvižné plošiny, se kterými se dostanou i do nejhůře dostupných prostor.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 7. Lucie Flekalová napsal:

  Dobrý den,
  zajímalo by mě, čím čistíte fasády?
  Děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za Váš dotaz. Fasády čistíme tlakovým strojem a aktivní čistící složkou UNISAN.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 8. Andrea Večeřová napsal:

  Dobrý den, taky bych ráda přispěla svým pozitivním příspěvkem. Od této firmy si necháváme čistit koberce i podlahy, a jsme moc spokojení. Mají dobré ceny a moc milé zaměsntance.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za pochvalu, máme radost z toho, že jste s našimi službami spokojená.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 9. Pavlína Neslaníková napsal:

  Jak často doporučuteje koberce touto metodou čistit?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   koberce doporučujeme čistit 1-2x ročně nebo podle vašich potřeb.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 10. Adéla Večerková napsal:

  Jak dlouho necháváte chemii v koberci působit?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   chemii po nanesení necháváme působit jen pár minut a poté ji kotoučovým strojem dále zapravujeme hluběji do vláken koberce.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 11. Jan Malý napsal:

  Vždycky posíláte dva pracovníky?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   pracovníků vysíláme vždy tolik, kolik je potřeba. Jestliže se jedná o čištění malé plochy koberce, bude na tuto práci stačit i jeden pracovník.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

 12. Daniela Hošková napsal:

  Bylo by možné domluvit se na provedení prací o víkendu?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, snažíme se přizpůsobovat vašim časovým možnostem, proto práce provádíme i o víkendech.
   S pozdravem
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *