full screen background image

Čištění koberců a úklid pro náročné zvládne „Tepování Ostrava“

Blížily se Vánoce a byl před námi předvánoční úklid. Babička šílela pomalu už v říjnu, takže bylo třeba jednat. Slíbila jsem ji, že ji s úklidem samozřejmě pomohu. Bylo potřeba umýt okna, skla, utřít prach, ,,zamést zdi“, však to znáte. Když už jsem si říkala, že si babička nemůže nic vymyslet, přišla s tím, že je potřeba vyčistit koberec.

Musela jsem jí dát nakonec za pravdu, koberec byl opravdu zašlý. Vlastně byl tak zašlý a sešlapaný, že se mi do jeho čištění ani nechtělo. Slíbila jsem babičce, že to zařídím, a že to bude mít ode mě, jako takový malý dárek k Vánocům.

Sousedka mi doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Ostrava. Říkala mi, že u nich byli loni před Vánocemi, že jim prý umývali okna, čistili a voskovali podlahy, ale že si myslí, že čistí i koberce, ať se podívám na jejich stránky. Našla jsem si tedy jejich webové stránky a zjistila jsem, že nejen že čistí i koberce, ale navíc obstarávají i umývání výloh, odstraňují graffiti, umývají fasády a ošetřují okna nano impregnací.

Pánové z firmy A SERVIS LIPKA přijeli do dvou dnů, v přesně smluvený čas. Už to, bylo velmi příjemné, to se u řemeslníků moc nevidí. Zhodnotili míru zašpinění a rozlohu koberce a pustili se do práce. Do koberce pustili chemii, nechali ji chvíli působit a potom ji kotoučovým strojem napěnili tak, že veškerý prach a nečistoty z koberce odstranili. Dozvěděla jsem se, že chemie, kterou využívají, koberec zároveň dezinfikuje a zbavuje jej roztočů. Vytvořenou pěnu nakonec odsáli turbo vysavačem, takže koberec byl již po vyčištění téměř suchý.

Babička byla přímo nadšená a hned o tom básnila sousedce a kamarádkám, takže věřím, že dobré jméno této společnosti se šíří samo, a to hlavně díky jejich kvalitně odvedené práci a serioznímu přístupu. Za sebe i babičku velmi děkuji. Vánoce už jsme strávili relativně v klidu, ale věřte, že každý drobeček, který na koberec spadl, byl velký průšvih! Babička prostě vidí všechno. Myslím, že brzy se na A SERVIS obrátíme znovu.

Profesionální mytí oken dorazilo i k nám domů! Výšková nano impregnace, čištění fasád Ostrava

Bydlíme s prarodiči v menším domě na okraji města. Oba s přítelkyní pracujeme, nezbývá tedy moc času na ostatní aktivity, a když už se ten čas najde, většinou nejsme doma a radši někam vyjedeme nebo trávíme večer s přáteli. U prarodičů už taky ubývají síly, takže když jsme nedávno řešili mytí oken, nemohli jsme se s přítelkyní časově sehrát, aby to všechno nedělal jen jeden z nás.

25151707 - window cleaner using a squeegee to wash a window

Nakonec jsme se rozhodli, že si na tuto činnost necháme zavolat profesionální pomoc. Od kolegů z práce jsem dostal kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové čištění fasád Ostrava, která se zabývá komplexními úklidovými službami, mimo jiné i již zmíněným mytím oken.

Firmě jsme zaslali naši poptávku, kde jsme uvedli počet a rozměry oken a naše časové možnosti. Ještě týž den nám byl zaslán finanční návrh, který se nám velice líbil a zároveň nám byl potvrzen jeden z možných termínů. Takže jsme se už jen těšili, až k nám dojedou a vyřeší za nás tuto ne zrovna příjemnou činnost.

Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA dojeli přesně ve stanovený čas. V rychlosti si prohlídli dům a následně se pustili do práce. Začali velice důkladně mýt jedno okno za druhým, bylo vidět, že v tom mají bohaté zkušenosti a že ví, jak na to. Když zbavili okna veškerých nečistot, setřeli je pomocí gumové stěrky a nakonec okna vyleštili za pomocí bavlněné pleny, bez použití leštících přípravků, což bylo velké překvapení. Nikdy bychom tomu nevěřili, že to jde tak lehce.

S firmou A SERVIS LIPKA, jsme byli velice spokojeni. Jejich práce probíhala rychle, zaměstnanci celou dobu bez přestávky pracovali a odvedli opravdu skvělou práci. Cena byla přijatelná, takže nemáme jedinou výtku. Firmu budeme doporučovat dále.

 
10 x komentováno u “Čištění koberců a úklid pro náročné zvládne „Tepování Ostrava“

 1. Božena Masná napsal:

  Můžu spolehlivost firmy A SERVIS jen potvrdit. Nám okna myje pravidelně.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   vážíme si Vaší věrnosti a za pozitivní recenzi děkujeme.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Kristýna Manová napsal:

  Chtěla bych se zeptat, jestli chemie pro čištění koberců nezanechává v ovzduší nějaké jedovaté výpary, nebo není třeba se ničeho takového bát. Děkuji.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   používáme pouze velmi kvalitní německou chemii, která je pro Vaši domácnost naprosto nezávadná. Žádných jedovatých výparů se nemusíte opravdu bát. Alespoň 2 hodiny po čištění, po které je třeba koberec nechat pořádně doschnout, je vhodný k běžnému používání.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Katka Chromková napsal:

  Dobrý den,
  měla bych dotaz. Možná trochu hloupý, ale zajímalo by mě, co je přesně tou impregnací oken myšleno.

  Děkuji

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   nano impregnace oken způsobuje, že okna po dlouhou dobu nemusíte sama mýt. Ochrana má samočistící funkci, která funguje na principu tzv. lotosového efektu. Voda se špínou se shlukují do kapiček, které poté odtékají samospádem nebo pomocí větru.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Karolína Divoká napsal:

  Jak jsem se už s takovými firmami natrápila. Firma A SERVIS LIPKA pro mě byla poslední nadějí, které jsem do ní ale moc stejně nevkládala. O to více mě svou prací tato firma překvapila. Rozhodně jsem nelitovala. Po jejich čištění už mi nestačilo po kobercích doma jen chodit, často mi to nedalo a na tak krásně hebký koberec jsem si musela i sáhnout. Prostě úžasné!

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,

   rádi děláme svým zákazníkům radost. Moc děkujeme za Vaši důvěru.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 5. Lucie Poláková napsal:

  Má firma pobočky i jinde než v Ostravě?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,

   své služby nabízíme po celé České republice. Naše pobočky se nachází v Praze a v Brně. Kromě toho máme zastoupení i v zahraničí.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *