full screen background image

Výloha jako ze škatulky! Výškové mytí oken Praha

Jsem majitelkou menšího second-handu. Dosud jsem si veškerý úklid i mytí výlohy obstarávala sama, ale nedávno se nám narodilo miminko a času je čím dál méně a mytí výloh už prostě nezvládám a popravdě se mi ani nechce.

Od kamarádky jsem dostala tip na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., okna, výlohy, výškové mytí Praha, která si od nich nechává pravidelně umývat okna. Nemůže si je vynachválit a já musím uznat, že její okna se vždy nádherně lesknou.

Řekla jsem si, že za pokus přece nic nedám a firmu jsem oslovila. Mojí podmínku bylo provést mytí až po otevírací době obchodu, a nebyl s tím vůbec žádný problém, vyšli mi vstříc. Ve sjednaný termín, dokonce včas, dorazil na místo mladý muž a dal se do práce.

Nejprve odborně odstranil staré polepy a zbytky lepidla bez jakéhokoliv poškození skla. Výlohu vyčistil tzv. „rozmývákem“ a pak vše setřel gumovou stěrkou. Nakonec vše vyleštil, ale pozor – na sucho a jen za použití bavlněné pleny. Leštění na sucho je pracnější, ale má dlouhotrvající efekt v porovnání s leštěním klasickými leštícími prostředky.

Výsledek byl perfektní! Takhle umytou výlohu jsem ještě nikdy neměla. Nikde žádná šmouha nebo zbytek lepidla,  prostě kvalitní práce. Trochu jsem se zastyděla, že chlap umyje výlohu lépe než já, aspoň se mám pořád co učit.

S firmou jsem si dohodla na pravidelných mycích cyklech, ať je výloha pořád jako ze škatulky. S výsledkem jsem byla vždy spokojená. Jsem vděčná, že ještě v dnešní době existují spolehlivé firmy a pracovití zaměstnanci. Doporučuji všem.

Se špinavými koberci je konec! Tepování, čištění koberců Praha

Jsem ředitelka dětského domova, kde máme ve většině pokojů samé koberce. Znáte děti, moc si zrovna na úklid nepotrpí a koberce dostávají opravdu zabrat. Takže jsem hledala firmu, která by nám jednou ročně koberce profesionálně vyčistila.

11085463 - closeup of brown color carpet

Na internetu jsem jich našla hodně, ale nevěděla jsem, kterou z nich vybrat. Až mně pak kolegyně doporučila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., praní, čištění koberců Praha, se kterou má prý výborné zkušenosti její sestra. Tak jsem si řekla proč ne, vyzkoušíme, uvidíme. Firmu jsme zkontaktovala, ihned jsme domluvili termín, ještě týž den mi zaslali finanční nabídku a řekli mi i postup, jakým bude probíhat práce jejich zaměstnanců.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy, prošli si celou budovu, aby zhodnotili postup, kde začnou a jak budou pokračovat. Následně donesli těžký kotoučový stroj a začali kartáčovat koberce. Nejprve do nich zanesli účinnou chemii, která zaručila puštění všech nečistot.

Nechali ji chvíli působit, aby se zároveň koberec vydezinfikoval a zbavil se veškerých nežádoucích mikroorganismů. Když chemie zapůsobila, znovu se koberec vykartáčoval a nakonec se důkladně vysál speciálním vysavačem.

Když jsme se pak šli na koberce podívat, nevěřili jsme vlastním očím. Byly opět jako nové, jako nově koupené. Prostě byly opět čisté a provoněly celou budovu. Práce od firmy A SERVIS LIPKA byla rychlá, precizní a vše dopadlo dle mých představ, takže nebyl důvod, proč se s firmou nedomluvit na pravidelném čištění koberců. Jelikož jsou koberce opravdu hodně vytížené, zajišťují nám čištění koberců dvakrát do roka už třetím rokem a vždy naprosto skvěle odvedená práce. Za nás tedy jedno velké doporučení a těšíme se na další spolupráci.

 


TAG


12 x komentováno u “Výloha jako ze škatulky! Výškové mytí oken Praha

 1. Magdaléna Smutná napsal:

  Chtěla bych se zeptat, jestli firma A SERVIS LIPKA nabízí své služby i v okolí Prahy.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, naše firma nabízí své služby po celé České republice. Naši další pobočku můžete nalézt také v Brně.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Markéta Polepilová napsal:

  My jsme si od firmy A SERVIS nechali vyčistit všechny koberce, které doma máme, a nemohli jsme s jejich službami být spokojenější.

 3. Adéla Myslivcová napsal:

  Dobrý den, mytí oken od této firmy je opravdu dokonalé.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   vážíme si Vaší pozitivní recenze. Rádi děláme svým zákazníkům radost.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Lucie Hečková napsal:

  Měla bych malý dotaz. Čtu tady pouze o celkovém čištění koberců, ale co v případě, kdy by bylo třeba čištění pouze části koberce s nějakou špatně odstranitelnou skvrnou?

  Děkuji

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   provádíme jak celkové čištění koberců, tak pouze jednotlivých skvrn. Vyhovíme každému, i sebemenšímu, požadavku. Maximálně se snažíme vyjít vstříc všem svým zákazníkům.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 5. Marie Nevěrová napsal:

  Dobrý den,
  mám doma dva pejsky a chtěla bych se zeptat, zda zmíněný kotoučový stroj firmy A SERVIS dokáže z koberce dostat i chlupy.
  Děkuji

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,

   samozřejmě to náš kotoučový stroj dokáže také. Zvířecí srst z koberců odstraňujeme běžně, není to pro nás žádný problém.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 6. Leoš Závada napsal:

  Dobrý den, dokáže se firma A SERVIS postarat také o silně znečištěná okna, například barvou, maltou apod.?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,

   na takové znečištění máme svou speciální techniku. Používáme korundové žiletky, kterými nečistoty odstraníme. Naši zaměstnanci jsou k této práci odborně proškoleni, takže v žádném případě ani nedochází k poškrábání skla.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *