full screen background image

Spolehlivá firma na mytí oken nás zachránila. Výškové práce Praha

Když se naše dcera zasnoubila, zeptali se nás s jejím přítelem, zda by mohli mít svatbu u nás doma. Jejich žádost nás velice potěšila a samozřejmě jsme rádi souhlasili. Ale jelikož se svatba konala poměrně hodně narychlo, měli jsme menší potíže s celkovou organizací a hlavně s úklidem našeho domu. Sice jsme se prvně snažili dům uklidit sami, ale nedopadlo to úplně podle mých představ. Chtěla jsem, aby ve svatební den mé dcery bylo všechno perfektní a k tomu patřil i dokonalý pořádek.

Rozhodli jsme se proto najmout si úklidovou firmu, která by tu nejtěžší práci udělala za nás. Proto jsem brouzdala po internetu a hledala takovou firmu, která bude mít co největší počet kladných recenzí, abych měla jistotu, že odvede opravdu kvalitní práci. Po vybírání jsem nakonec zvolila A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Praha.  A dodnes si její služby nemůžu vynachválit.

Pracovníci A SERVISU nám velmi ochotně vyšli vstříc, protože jsme jim vysvětlili naléhavost naší situace. Přijeli dva dny před svatbou, aby perfektní pořádek v našem domě vydržel co nejdéle. Nechali jsme si vyčistit podlahy a koberce, ale úplně nejvíce nám zaleželo na našich oknech, protože i po našem snažení byla hrozně ušmudlaná.

Pracovníci A SERVISU byli velmi rychlí, šikovní a hlavně naše okna umyli tak, že se leskly jako zrcadlo. Díky nim jsem měla pocit, že jsme pro svatbu naší dcery opravdu udělali maximum a náš dům důkladně připravili na její jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Hlavně krásně vyčištěné podlahy a okna vydržely ještě dlouho po svatbě, tudíž jsem se rozhodla služeb A SERVISU využívat i před svátky. Tímto mohu službu mytí oken Brno, kterou tato firma nabízí, všem jedině doporučit.

Strojní čištění koberců zvládne vyčistit i skvrnu od inkoustu

Mám syna, který chodí do první třídy na základní škole a tam se učí psát plnícím inkoustovým perem. Takto jsme doma jednou trénovali psaní a najednou se ten inkoust prostě nějak vylil a přímo na koberec. Já myslela, že se v tu chvíli asi raději propadnu do země, než abych musela řešit čištění koberce. Nakonec jsem se to snažila nějakým domácím čistidlem vyčistit, ale nešlo to. Volala jsem kamarádce a ta mi poradila, ať se obrátím na profesionální úklidovou firmu na čištění koberců.

Otevřela jsem notebook a pustila si internet, kde jsem začala hledat nějakou úklidovou firmu na čištění koberců v Praze. Nabídlo mi to několik firem, kterými jsem se musela probírat a porovnávat jejich nabídky a ceny. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění koberců Praha,  jenž nabízí strojové čištění koberců a zároveň proto, že má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění hned na druhý den. V domluvenou dobu dorazili pracovníci firmy a nejdříve si prohlídli skvrnu od inkoustu na koberci a poté i koberec, aby věděli, kolik metrů je čeká a kolik chemie mají namíchat. Nanesli chemii na skvrnu a poté na celou plochu koberce. Musí se nechat nějakou dobu působit, jinak by efekt čištění nebyl správný. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy v koberci.

16895569 - vacuuming

Po uplynutí doby působení chemie, začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za kterým vznikala na koberci pěna s navázanou špínou. Když byl koberec vykartáčován, pustili průmyslový vysavač, jímž odsáli všechnu pěnu z koberce pryč.

Byla jsem zvědavá, jestli se jim podaří odstranit tu skvrnu od inkoustu a povedlo se. Po skvrně nebylo ani památky a nebylo vůbec poznat, že se nějaká nehoda stala. Koberec krásně voněl, hezky se provzdušnil a jeho barva se opět rozzářila. Byla jsem opravdu ohromena, jak je strojová metoda čištění koberce účinná. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za skvěle odvedenou práci jejích pracovníků a její služby doporučuji všem.

 


TAG


11 x komentováno u “Spolehlivá firma na mytí oken nás zachránila. Výškové práce Praha

 1. Mirka Suková napsal:

  Mohu potvrdit, že čištění koberců od firmy A SERVIS LIPKA je velmi spolehlivé a kvalitní.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   Vaše kladná odezva nás těší a děkujeme za ni.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 2. Roman Slovák napsal:

  Dobrý den,
  čistí firma A SERVIS i nadměrně znečištěná okna, například po rekonstrukci od barvy?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   ano, na tuto problematiku se naše firma specializuje také. Pro odstranění nadměrných nečistot používají naši pracovníci korundové žiletky, se kterými umí bezpečně zacházet, takže okna nezůstanou poškrábaná.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 3. Ema Vlková napsal:

  Dobrý den,
  nezůstávají koberce po vyčištění promáčené? Děkuji.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   promáčené koberce po vyčištění jsou výsadou extrakční metody čištění. Jelikož my ale používáme k čištění koberců metodu strojovou, jejíž součástí je také odsání přebytečné vlhkosti a nečistot vysokotlakým vysavačem, koberce jsou po vyčištění téměř suché.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 4. Magdaléna Kováčová napsal:

  Od čištění koberců jsem si raději moc neslibovala, ale tato firma mne dokázala ohromně příjemně překvapit. Mé koberce jsou teď zase úžasně hebké jako dřív.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,

   jsme rádi, že jste s námi spokojená. Co nejlépe vyhovět zákazníkům je náš cíl.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 5. Marie Fuksová napsal:

  Dobrý den, prosím vás, kde všude firma A SERVIS působí?
  Děkuji

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,

   kromě toho, že působíme po celé České republice, kde máme pobočky v Praze a Brně, nabízíme své služby také na Slovensku, v Rakousku a v Německu.

   S pozdravem
   Barbora Lelková

 6. Anděla Miklová napsal:

  Firma A SERVIS LIPKA mě pravidelně zachraňuje od mytí oken. Je to skvělý pocit, najednou tuto nevděčnou práci nechat na někom jiném. Jednou jsem je vyzkoušela a už si nemohla pomoct. Myjí okna navíc o mnoho lépe, než jsem to zvládla kdy já. Je to radost!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *