full screen background image

Se samolepícími magnety už žádný důležitý seznam neztratíte. Budete ho mít pořád na očích!

Přilepíte je během několika vteřin. A po nalepení udrží i několik kilogramů! Řeč je o unikátních samolepících neodymových magnetech, jimiž snadno vytvoříte magnetické tabulky na regály či zmagnetizujete kancelářské pomůcky!

O tom, jaký chaos může zavládnout na pracovním stole, by mohli vyprávět mnozí z nás a předem se omlouváme těm, jejichž pracovní stůl je jak vystřižen z přednášky Zdeňka Svěráka o uspořádání věcí na pracovním stole z filmu Jak básníci přicházejí o iluze. My ostatní se na pracovních stolech spíše tak trošku ztrácíme.

 

Nastolte ve své kanceláři pořádek! Se samolepícími magnety!

Pořádek na pracovním stole je pro mnohé jednoduše nedosažitelný. Alespoň to tak na první pohled může vypadat. Jsme zavaleni nezbytnostmi, které zkrátka musíme mít po ruce, a zdaleka se nejedná o dokumenty a lejstra. Každý úředník, redaktor i bankovní pracovník, zkrátka ten, jenž po většinu dne sedí za počítačem, potřebuje i spoustu kancelářských „doplňků“, jako jsou kancelářské svorky, propisky, těžítka a především různé papírky se seznamy důležitých úkonů, které ten den musíme vykonat. A nedej bože, když tento seznam ztratíme! Těmto pohromám už naštěstí odzvonilo. Stačí, když si pořídíme magnetickou tabuli, k ní několik samolepících magnetů a problém je vyřešen!

 

Neodymové magnety s 3M lepidlem

My ovšem nemáme na mysli jen tak obyčejné samolepící magnety, ale silné neodymové magnety s 3M lepidlem, které umožňuje snadnou a rychlou instalaci magnetů bez lepidla. Z magnetu jen sejmete ochrannou fólii, přiložíte jej na vybrané očištěné místo a na pár vteřin k němu magnet silně přitlačíte. Od toho okamžiku magnet unese i několik kilogramů, což samozřejmě rozšiřuje možnosti jeho využití i za hranice kanceláře.

 

Tabulky na regály i držáky na nářadí

Na výběr totiž máte magnety různých velikostí a tvarů, ať již se jedná o kvádry, kotouče, kruhy, koule atd. S nimi snadno vytvoříte tabulky na regály, ale poslouží vám i jako držáky nářadí a materiálu. S velmi vysokou nosností.

 

Kvádrové, kruhové či kotoučové?

Kvádrové neodymové magnety menších rozměrů tak využijete nejenom v uzavíracích okenních i dveřních mechanismech, ale třeba i v různých krabičkách a plechovkách. Ty větší pak plně nahradí držáky materiálů a nářadí, či dokonce separátory různých kovových předmětů v různých provozech. Obdélníkový tvar navíc maximálně usnadňuje jejich rozmístění.

Ty nejlepší nápady, které přinášejí nejvíce užitku, většinou bývají ty nejprostší. Mnohdy vyřeší zdánlivě neřešitelný a přitom banální problém. Neodymové magnety do této kategorie jednoznačně spadají.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *