full screen background image

Servisujte svůj vůz Škoda u profesionálů. Proč se vám to vyplatí?

Existuje mnoho autoservisů, ale hlavně pokud máte vozidlo v záruce, vždy se vyplatí jezdit do toho autorizovaného. Máte tak maximální jistotu, že vaše vozidlo během prvních let života dostane maximální péči a bude v perfektní kondici. To je důležité i z dlouhodobého hlediska, jelikož to dokáže zamezit nutným opravám po neodborném zásahu v jiných než autorizovaných servisech apod. V našem článku si také řekneme, proč se využívání služeb autorizovaného servisu vyplatí i z dalších důvodů.

Správné postupy dle výrobce

Každý výrobce má předepsané servisní postupy pro své výrobky a automobily nejsou výjimkou. Jedná se jak o způsob demontáže a montáže dílů, tak také jejich původ. Pouze originální díly mohou deklarovat splnění výrobcem udávaných standardů a zajistit tak:

  • Maximální bezpečnost vozidla
  • Odpovídající mechanické a funkční vlastnosti dílů

Autorizovaný servis také obvykle poskytne vyšší kvalitu služeb, kde se můžete cítit vždy jako zákazník. Celkový seznam služeb, které nabízejí autorizované servisy je široký. Mezi servisní služby patří jak záruční, tak pozáruční servis, ale třeba také opravy po pojistných událostech. Můžete si nechat namontovat originální příslušenství nebo doplňky. Samozřejmostí jsou opravy a dezinfekce klimatizací, příprava na technickou kontrolu a měření emisí a mnoho dalšího.

Využít můžete servisní akce

Není pravdou, že autorizovaný servis vás musí vždy vyjít dráž. Jednak je zde ona výše zmiňovaná dlouhodobá úspora vyplývající ze správného způsobu servisu vozu, ale ušetřit lze i přímo, a to formou různých akcí. Autorizovaný servis Škoda právě takové servisní akce nabízí. Třeba před nadcházející jarní sezónou si můžete nechat zkontrolovat vůz v rámci jarní servisní akce. S tím může souviset třeba i odborná montáž originálního příslušenství, jako jsou třeba nosiče na kola.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *