full screen background image

Šetříte doopravdy?

V dnešní náročné době se mnoho lidí snaží ušetřit nejrůznějšími způsoby. Je to určitě dobře, neboť nikdy nevíme, co se může stát a zbytečné rozhazování peněz se často nevyplácí, ale spíše mstí. Ale někdy si můžeme myslet, že šetříme a přitom je tomu právě naopak. Často tomu tak je i v případě nákupu úsporných žárovek, kdy většina lidí kouká na pořizovací cenu, ale neberou v potaz její výhody, či nevýhody.

Chcete tedy vědět, jaká jsou vlastně nejvýhodnější světla? I když se Vám to možná zdá divné, tak nejdražší žárovka je právě tou nejvýhodnější. Máme na mysli LED žárovku, která má oproti klasickým úsporkám mnoho výhod. Pokud jste někdy v obchodě koukali na tento druh světel, ale od nákupu Vás odradila vysoká cena, pak jste přitom utratili více peněz, než si myslíte. Jak je to možné? Musíte vzít v potaz všechny výhody, které Vám úsporné LED žárovky nabízí.

  • Vysoký výkon, nízká spotřeba
  • Velmi dlouhá životnost
  • Vysoká odolnost proti nárazům, otřesům a vibracím
  • Velmi nízká povrchová teplota
  • Okamžité rozsvícení do plného výkonu
  • Nulový obsah rtuti a jiných nebezpečných látek
  • Žádné ultrafialové, ani infračervené světlo

Asi Vás zajímá, kolik energie můžete s LED žárovkou ušetřit. Možná Vás překvapí, že oproti klasickým žárovkám je to až 90%. Životnost tohoto úsporného osvětlení je až 25 000. Dobrou zprávou také je, že na tuto životnost nemá vliv ani časté rozsvícení. Díky tomu se úsporné LED žárovky hodí opravdu kamkoliv.

 

Šetří Vaši peněženku i životní prostředí

Pokud Vám záleží na přírodě a prostředí, ve kterém žijeme, tak by pro Vás mělo být osvětlení LED to nejlepší volbou. Přírodu šetříte, díky úspoře energie, ale také díky nulovému obsahu nebezpečných látek a žádnému zbytečnému odpadu, díky dlouhé životnosti.

 

Nakupujte osvětlení LED ještě výhodněji

Důvody, proč si osvětlení LED pořídit, jsou Vám již známé. Teď Vás ale jistě bude zajímat, kde koupit LED žárovky nejvýhodněji? Lightpark Vám nabízí opravdu kvalitní a levné LED žárovky, na které se můžete spolehnout po dlouhá léta.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *