full screen background image

Smart home: I váš domov může být chytrý

Smart technologie válcují trh. Po kapsách nosíme smart phony, na rukách nám sedí smart watch, doma se díváme na smart televize a nedej bože, aby náš počítač taky nebyl smart! Veškerý technologický pokrok dnes směřuje k co nejchytřejším zařízením, které nám mají co nejvíce usnadnit život. Vše by mělo vést k co největšímu komfortu, který si máme užívat kdekoliv na světě. A ne jinak je tomu i v případě domácností. Ty sice trochu za smart technologiemi zaostávají, ale už i na ně se pomalu dostává.

 

Vaše domácnost vám bude naslouchat

Afriso, společnost s bohatou historií, si nově pro své zákazníky připravila nabídku Smart Home. A o co se jedná? Smart Home představuje několik vychytávek a technologických prvků, které vám umožní ovládat rozličné spotřebiče i zařízení v domácnosti bezdrátově, pomocí internetu.

Bezdrátovou automatizaci svého domova plně využijete jak ve velkém domě, tak i v malém bytečku. Navíc se nemusíte bát neustálého dokupování baterií. Na to totiž s touto technologií společnosti Afriso můžete zapomenout! Všechna zařízení využívají bezdrátový protokol EnOcean, který baterie nepotřebuje.

 

 

Kde se bere energie do Smart Home?

Říkáte si, jak je to vlastně možné? Kde se bere všechna ta energie? Smart Home je skutečně chytré zařízení, které nezískalo svůj název jen tak pro nic za nic. Tato technologie využívá energii z okolního prostředí. Už nikdy proto nebudete potřebovat baterie, ani nebudete naštvaní, pokud vám zařízení vypoví službu zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Vaše domácnost bude skutečně smart.

 

Afriso – Váš specialista na chytrou domácnost

A co vlastně tyto technologie Smart Home od společnosti Afriso umí? Systém Smart Home pro inteligentní domácnost umožňuje například nastavit rozsvícení světla při otevírání dveří, s časovým nastavením od 18:00, nebo aby se topení samo vyplo, pokud otevřete okno. Jedna z možností systému Smart Home také je, že vám oznámí prostřednictvím zvukového signálu, že je okno otevřené déle než 15 minut v době, kdy je venku pod 10 °C.

Nechejte se hýčkat svou vlastní domácností! Už nemusíte myslet na zbytečné úkony, když na ně může myslet vaše domácnost za vás. Odteď bude vaše domácnost soběstačnější.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *