full screen background image

Snížit náklady na vytápění u starších rodinných domů je snem každého vlastníka. Jak na to?

Zima je pro každého vlastníka staršího rodinného domu nejhorším obdobím v roce. To zejména v oblasti výdajů. Výdaje za vytápění v zimě se v mnoha domácnostech, zejména starších, vyšplhají až na několik tisíc korun za jedinou zimní sezónu. Každý z nás by chtěl tyto náklady co nejvíce zmenšit. Méně topit v zimě rozhodně není ideální řešení. Ideální variantou je zateplení domácnosti. Jenže většina druhů zateplení znamená také velkou jednorázovou investici. Který druh zateplení je ideální?

Minimální náklady a maximální účinnost – to jsou ideální parametry!

Každý z nás by chtěl do zateplení investovat minimální náklady, za dosažení maximálních úspor. Bohužel zateplení fasády se pohybuje až ve statisících. Výměna oken znamená investici několika desítek tisíc korun. Ovšem těmito dvěma druhy možnosti nekončí. Ještě je možné zateplení stropů a půdních prostor pomocí foukané minerální izolace. V porovnání se zateplením fasády může být až 10x levnější a je dokonce levnější, než výměna oken v celém domě. A jaké jsou účinky?

Při správném výběru izolace mohou dosáhnout úspory až 30ti% ze současných nákladů

Správný výběr druhu izolace půd a stropů může snížit náklady na vytápění domácnosti v zimě téměř o třetinu. Tedy i o několik tisíc korun každou sezónu. Když vezmeme v úvahu nízké pořizovací náklady tohoto druhu zateplení, může být návratnost této investice pouhé 4 roky. Mezi takovéto druhy izolací se řadí především foukaná izolace MAGMARELAX®. Ta již získala v oboru zateplení budov několik prestižních ocenění.

 

Stačí 3 hodiny a je hotovo

Zateplení fasády trvá v průměru 3 týdny. Výměna oken zhruba 3 dny. Zateplení pomocí foukané izolace MAGMARELAX® je hotové za 3 hodiny. Specialistou na aplikace této izolace je na našem trhu společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Tato společnost je největším dodavatelem izolace MAGMARELAX® na našem trhu. Pro váš projekt vždy najde nejlepší řešení s minimálními náklady a maximálními úsporami.

 

Více informací o využití foukané izolace MAGMARELAX® najdete na www.magmarelax.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *