full screen background image

Spolehlivá úklidová firma a kvalitní mytí oken

V naší firmě umývá okna firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. už čtvrtým rokem. Na rozdíl od předchozí firmy, s A SERVISEM a jejími zaměstnanci to vždy probíhá naprosto bez problémů. Předešlá firma totiž na mytí oken najímala brigádníky, kteří práci nedělali vůbec poctivě. Okna byla špatně umytá, žaluzie, které měly být zbaveny prachu a umyty, tak ty dělali jen tak letmo, aby se neřeklo. Některé neumyli třeba vůbec. Mysleli si, že na to asi nikdo nepřijde. Jejich organizace práce byla naprosto chaotická.

Naše firma má 110 oken a firma A SERVIS je zvládne do 7 dnů všechna pečlivě umýt, a to i ta ve výšce. Okna umytá A SERVISEM a předešlou firmou se vůbec nedají srovnávat. Pracovníci A SERVISU je navíc leští bez použití jakýchkoliv leštidel, takže zůstanou dlouho čistá a lesklá. Opravdu kvalitní práce. Navíc jsou spolehliví, milí, ochotní a pečliví. Po jejich mytí je vše čisté a to včetně rámů a žaluzií. Z oken odstraní i zbytky od lepicí pásky. To předchozí firma nedělala vůbec.

Máme okna i ve výšce. V tomto případě je potřeba odborníků, kteří mohou tuto práci vykonávat za pomocí slaňovací techniky. A SERVIS má svůj tým horolezců, kteří si s touto prací umí naprosto bravurně poradit. Na některá nedostupná okna ve výšce nám také nanesli nanoimpregnační nátěr GLS. Díky tomu nám na dobu minimálně 4 let odpadly náklady na mytí oken na těchto těžko přístupných místech. Kvalitní mytí oken Praha budeme tedy i nadále využívat. Firma A SERVIS je totiž naprosto bezkonkurenční. My jsme s ní naprosto spokojeni a za nic bychom ji nevyměnili.

Nanoimpregnace oken ušetří nejen čas, ale i peníze. Mytí oken v Praze

V předešlém měsíci nám úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. myla okna v rodinném domě a v naší malé firmě, kde je asi 30 oken. Dříve jsme si okna myli sami, ale jen velmi těžko jsme si dokázali poradit s okny, která byla neotvíratelná nebo ve výšce.

Oslovili jsme tedy firmu A SERVIS a s prací jejích pracovníků jsme byli nadmíru spokojeni. Mytí oken Praha probíhalo ve firmě o víkendu, kdy není provoz. Je fajn, že je tato firma tak flexibilní a svým zákazníkům se snaží vyjít maximálně vstříc. Okna ve výšce myli pracovníci z vysokozdvižné plošiny. Poté na ně aplikovali nanoimpregnační nátěr GLS a nám tak odpadly starosti a náklady s mytím takto nepřístupných prosklených ploch. Minimálně několik let je nemusíme umývat.

34445364 - workers on a lifting crane repairing a curtain wall

Musím říct, že je práce pracovníků A SERVISU perfektně zorganizovaná a oni sami jsou velmi šikovní a slušní lidé. Díky nim máme okna, rámy a parapety krásně čisté. Z naší strany tedy jen naprostá spokojenost. V příštím roce tyto služby zase využijeme nejen ve firmě, ale opět i u nás doma.

 


TAG


2 x komentováno u “Spolehlivá úklidová firma a kvalitní mytí oken

 1. Ivan Beránek napsal:

  Dobrý den,

  rád bych se zeptal na to, zda jsou Vaši pracovníci proškoleni pro práci ve výškách? Předem děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den pane Beránku,

   naši pracovníci jsou pro práci ve výškách samozřejmě důkladně proškoleni a to dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Mají také potřebné certifikáty a při práci striktně dodržují bezpečnost práce. jsou to zkušení horolezci, kteří svou práci vykonávají již mnoho let.

   Přeji hezký den.

   Barbora Lelková
   A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *