full screen background image

Znáte problém se špinavým kobercem? Já už ne!

Před rokem jsem hledala firmu na profesionální čištění koberců v Brně. Bydlím sama se dvěma psy a všude mám koberce, takže si dokážete představit, v jakém stavu se koberce asi nachází. Jsou zašlapané nečistotami, všude chlupy od psů a jejich původní barva už ani není poznat.

Od kamarádky jsme dostala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která ji také doma čistila koberce a byla s ní velice spokojená. Firmu jsem zkontaktovala a ihned jsme domluvili termín čištění koberců. Jejich přístup byl velice příjemný a také mě překvapilo, jak byli pohotoví, rovnou mi řekli přibližnou cenu, jak dlouho to asi bude trvat a jak budou postupovat.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy přesně ve smluvený čas. Neváhali a ihned se pustili do práce. Do bytu vynesli těžký kotoučový stroj, který se používá k hloubkovému čištění koberců. Pomocí tohoto stroje zanesli kvalitní chemii do hlubších struktur koberců a nechali chvilku působit, aby pustily veškeré nečistoty a koberce zbavili i nežádoucích mikroorganismů.

Pak koberec vykartáčovali, aby se všechny tyto nečistoty dostaly na povrch a nakonec se koberec vysál výkonným vysavačem. Je pravda, že koberce i tak zůstaly vlhké, ale přes noc krásně vyschly a ráno už byly jako nové. Nejen, že byly čisté a voněly po celém bytě, ale byly také vydezinfikované a opět měly svoji původní barvu a vzhled.

Firma A SERVIS LIPKA odvedla opravdu kvalitní práci za slušné peníze. Komunikace s firmou i jejich zaměstnanci byla na jedničku, takže jsem byla velice spokojená a touto cestou bych ráda předala svoji pozitivní zkušenost. Už se těším na další, velmi příjemnou spolupráci.

Kvalitní, spolehlivá firma na mytí oken a markýz

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje na trhu úklidových služeb i službu mytí oken a čištění markýz. Veškeré služby poskytuje zákazníkům nejen na českém trhu, ale také v zahraničí.

43885224 - close up of woman cleaning window glass with steam

Mytí oken a výloh provádí i ve výškách. V takových situacích používají kvalitní

bezpečnou techniku, se kterou pracují odborně proškolení zaměstnanci. Výškové práce se provádí za pomoci speleologické techniky a horolezecké techniky. V místech, kde je přístup od budovy dostatečný, se používá vysokozdvižná plošina či hydraulické rameno. Tato technika patří mezi nejlepší, protože práce je pak rychlejší, kvalitnější a bezpečnější.

Firma A SERVIS, kvalitní mytí oken Brno, provádí výškové mytí, odmaštění, odprášení, impregnaci a čištění oken a prosklených ploch, skleněných stropů, prosklených tubusů výtahů a skleněných zdviží, skleněných lodžií, prosklených balkónů, světlíků, zimních zahrad, celoplošných oken, skleněných fasád a průčelí výškových budov, solárních panelů, log, výstrčí, firemních štítů, banerů, pylonů, světelných nápisů, reklamních cedulí, billboardů, plechových, hliníkových, kazetových, sendvičových zdí, stěn fasád, plášťů a opláštění budov, hal, objektů.

Při provádění zakázek Vám pracovníci odstraní i zatvrdlé nečistoty z oken – folie, reklamní polepy, tmely a silikony. Používají k tomu korundové žiletky a ty v žádném případě povrch nepoškodí.

Důkladné čištění markýz má firma v nabídce jako samostatnou zakázku, nebo vám čištění markýz provedou spolu s mytím oken a výloh. Látkové markýzy se čistí strojovou metodou. Používá se kvalitní chemie, kotoučový stroj a vysoce výkonný vysavač, kterým se odsají vykartáčované nečistoty z markýz a přebytečná vlhkost.

 
2 x komentováno u “Znáte problém se špinavým kobercem? Já už ne!

 1. Jana Králová napsal:

  Dobrý den,

  měla bych otázku. Je chemie, kterou k čištění koberců používáte vhodná také do prostředí s dětmi a nemá typický zápach jako jiné dezinfekční prostředky? Děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Králová,

   chemie, kterou na čištění koberců naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. používá, je zajisté vhodná i do prostředí s dětmi. Typický zápach dezinfekčních prostředků, jako je například Savo, nemá. Nemusíte se obávat. Koberec je po jejím použití velice příjemně provoněn. Tato chemie je vhodná i pro alergiky.

   Přeji pěkný den.

   Barbora Lelková
   A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *