full screen background image

Spolehlivý dodavatel náhradních dílů je pro přepravní společnost nezbytností

Žádný majitel ani manažer logistické přepravní společnosti nikdy neslyší rád zprávu, že na nákladním automobilu je defekt. Bohužel této situaci se nikdy nevyhnete a je jen otázka času, kdy se problém v motoru, hydraulice nebo v jiných částech objeví. Porucha je vždy problém a nezáleží na tom, zda máte nadnárodní logistickou společnost s desítkami nákladních aut nebo menší společnost s jedním nebo dvěma. Výskyt poruchy mnohdy nemůžete ovlivnit. Můžete ale ovlivnit to, jak rychle poruchu vyřešíte. Právě proto je třeba spolehlivý dodavatel náhradních dílů.

 

Dodavatel by měl poskytovat díly všech značek

Každá společnost bude potřebovat náhradní díly na nákladní automobily jiné značky. To ale neznamená, že by každá společnost měla vybírat a hledat u jiných dodavatelů. Stačí jediný, ale takový, který bude disponovat díly všech značek. Takových specializovaných prodejců na našem trhu příliš není, ale najít se dají. Většina prodejců se soustředí jen na některé značky. Výjimkou je například společnost SIMEX.cz. Ta nabízí kompletní sortiment náhradních dílů.

 

Od zrcátek až po motory

Nezáleží pouze na počtu nabízených dílů pro konkrétní značky, ale také na tom, jak široce zastoupené jsou jednotlivé kategorie. SIMEX.cz má například každou značku automobilů zastoupenou širokou nabídkou náhradních dílů, které se pro konkrétní typy dají využít. Jedná se například o náhradní brzdy nákladních aut, zrcátka, spojky, filtry, karoserii, osvětlení, vzduchové systémy, díly převodovky a diferenciálu, pérování, výfuky, kladky, řemeny, těsnění a mnoho dalších dílů a příslušenství.

 

Všechno najdete snadno a s rychlým dodáním

I přes pestrou nabídku sortimentu je výběr rychlý a snadný. Sortiment je přehledně rozdělen do kategorií, ze kterých si vyberete přehledně díl, který potřebujete. Rychlost dodání je při poruše rozhodující. SIMEX.cz si to uvědomuje a objednané díly vždy expeduje co nejdříve.

Detailní informace a nabídku dílů najdete na www.simex2.cz

11

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *