full screen background image

Strojírenská společnost ŽĎAS a její pestré portfolio služeb

V našich končinách působí ve strojírenství spousta společností, ovšem ne všechny se mohou pyšnit tak dlouhou tradicí, jako má právě jeden z lídru tuzemského strojírenství ŽĎAS. Služby poskytuje svým zákazníkům více než 65 let, přičemž od svého počátku se snaží do svého portfolia služeb a produktů zařadit vždy moderní a spolehlivá řešení. Specializuje se na výrobu tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, ale také na produkci výrobků metalurgie a lisovacích nástrojů. V následujících řádcích vám představíme ŽĎAS trochu podrobněji.

Společnost disponuje hned několika výrobními halami, pod jejichž střechou se nachází kvalitní strojní vybavení sloužící k těžkému i lehkému obrábění. Pracovníci zvládnou za pomoci daných strojů montáže a testování jednotlivých výrobků, tudíž si můžete být jisti, že se vám vždy pod ruky dostane to, co si objednáte, neboť výsledné výrobky prochází ještě kontrolou.

 

ŽĎAS dodává výrobky do více než 50 zemí světa

V týmu momentálně pracuje na 2 000 vysoce kvalifikovaných profesionálů. Společnost jako taková si zakládá na dlouhodobých partnerských vztazích nejen se zákazníky, ale také s dodavateli. Zajistí vám stoprocentní servis a nikdy se k vám neobrátí zády, jinak by nyní nepatřila mezi přední strojírenské firmy na českém trhu. Vždy vyslechne požadavky svých zákazníků a ke všem přistupuje individuálně, protože co zákazník, to jiné požadavky a potřeby.

 

Jaké služby a produkty firma nabízí?

Pokud se podíváte do portfolia společnosti ŽĎAS, nabídne se vám hned několik služeb a produktů. Zvládne opravy a modernizaci obráběcích strojů, což ocení hlavně firmy zaměřující se na obrábění. Stejně tak má ŽĎAS k dispozici hydraulickou zkušebnu a nemá problém ani s dělením a mořením materiálu.

Co se produkce týče, prioritně se specializuje na zpracování kovového odpadu, hydrauliku, výkovky, odlitky, nástrojárnu a hydraulické lisy.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *