full screen background image

Studium MBA vám pomůže v kariéře

Získat lepší postavení nebo lépe placené místo vyžaduje nejen praxi, ale také odpovídající vzdělání. Mezinárodně uznávaný titul MBA může vaší kariéře velmi prospět.

Manažerské vzdělání se nejen hodí, ale často je dokonce nutností pro vedoucí pracovníky, manažery i podnikatele a to i ty budoucí. V současné době je jedním z nejuznávanějších titulů u nás i v zahraničí MBA (Master of Business Administration). Během studia se naučíte lépe orientovat ve svém oboru, používat teoretické znalosti v praxi a být dobrý manažer. MBA studium klade velký důraz na spojení teorie a praxe, takže během výuky řešíte reálné příklady z prostředí reálných firem a to včetně třeba i té vaší. Nově získané znalosti můžete okamžitě začít aplikovat ve své práci.

Program MBA má různé specializace podle zaměření vašeho oboru a tak se budete vzdělávat v tom, co je vám blízké a co potřebujete a naopak se nebudete učit a zatěžovat znalostmi, které vám k ničemu nebudou. Začít se studiem můžete kdykoli, na European School of Business & Management probíhá výuka formou e-learningu, tedy online. Studovat tak můžete opravdu odkudkoli, kde máte internet – na služební cestě, na dovolené nebo třeba na návštěvě u prarodičů. Studium trvá jeden rok, je kompletně v češtině a díky časové flexibilitě se přizpůsobí i časově velmi vytíženým lidem.

Po úspěšném dokončení vám ke jménu přibude prestiží titul MBA, který vaši kariéru posune výše. Je uznávaným titulem právě proto, že propojuje teorii a praxi. Na  ESBM nabízí 19 různých programů, které se zaměřují na orientaci na trhu, strategii a vedení firmy, komunikaci se zaměstnanci i obchodními partnery nebo efektivní řízení a mnoho dalších. Je jen na vás, který program si zvolíte jako ten správný pro vás a vaši kariéru, jistotu kvalitního vzdělání máte u všech. Výukou vás provází zkušení a profesionální lektoři, kteří jsou často sami na vysokých manažerských postech. Čtyřikrát ročně, vždy o víkendu, probíhají workshopy, kde se potkáte se svými lektory i dalšími účastníky programu. Studium MBA je formou postgraduálního vzdělání, které reflektuje i aktuální trendy v daném oboru a rozšíří vám kvalifikaci. Prestižní titul vám pak pomůže otevřít dveře k manažerským pozicím v lokálních firmách i mezinárodních korporacích.


TAG


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *