full screen background image

Pokuty v maloobchodním prodeji už nebudou strašákem, pokud si pořídíte ty správné certifikované váhy

Obáváte se návštěvy České obchodní inspekce, protože si zkrátka ve své prodejně nejste tak úplně jistí v kramflecích? Drobná přehlédnutí její pracovníci rádi odpustí, na podvody jsou však alergičtí. A podvodníkem se můžete stát i docela omylem, stačí si na prodejnu pořídit obyčejnou váhu. Oproti tomu ta certifikovaná vás podobného nebezpečí zbaví. A jaký typ bude pro vás ten nejlepší?

 

Jednoduché váhy bez výpočtu ceny

Prodáváte na váhu jen občas nebo hledáte šikovného pomocníka na sezónní trhy? Pak se vám určitě zalíbí obchodní váhy do prodejen. Ty nejjednodušší modely vám nabídnou jen obyčejné vážení, sofistikovanější systémy však na třech displejích dokáží zobrazit kromě hmotnosti i cenu na kilogram a přepočet na konkrétní váženou položku.

 

Usnadněte si práci ještě víc

Potýkáte se s nástrahami vážení často? Pak pro vás budou ideální rychlé počítací váhy na stanovení počtu kusů zboží. Využijete je u drobnějších položek, jako jsou třeba hřebíky, šroubky nebo hmoždinky. A skvělým pomocníkem se stanou i při inventurách!

 

Váha, která si poradí i s velkými objemy?

Potřebujete zvážit jablka nebo se zabýváte expedicí zboží či optimalizací výrobních procesů? Pořiďte si univerzální plošinové váhy s množstvím funkcí. Můžete k nim třeba dokoupit nájezdové rampy nebo zapustit váhu pro lepší stabilitu přímo do podlahy. A verze s oddělitelným indikátorem dokáží zvážit  břemena přesahující vážící plošinu!

 

Neplaťte víc, než musíte!

Chcete při nákupu váhy skutečně ušetřit? Nežehrejte na kvalitu, ale jděte tam, kde vám nabídnou váhy certifikované s protokolem platnosti alespoň na dva roky. Vyhnete se tak nutnosti brzké kalibrace nebo dokonce užívání neschváleného přístroje! Takovou službu vám nabídnou třeba v e-shopu Vahy-obchod.sk.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *