full screen background image

Technologie práškového lakování

Hledáte kvalitní barvu na kov A přemýšleli jste nad možností práškového lakování? Práškové barvy umožňují ten nejmodernější způsob lakování vůbec. Jedná se o ekologické, ekonomické a kvalitní řešení. Práškovou barvou můžete lakovat nejen kov, ale také další materiály. Práškové barvy se skládají ze směsi pryskyřic, pigmentů a dalších surovin. Velmi snadno se nanášejí a také skladují. Nanášejí se na podklad, který je zbaven chemických a mechanických nečistot. Práškové lakování našlo využití v mnoha průmyslových oblastech, mimo jiné například v automobilovém průmyslu. S touto barvou máte také možnost kontrolovat tloušťku nátěru, můžete tak dosáhnout výjimečně tenkých nátěrů.

Předtím, než zahájíme samotné práškové lakování, je nutné dostatečně očistit povrch. Chemicky se ošetřují například plechy a plechové kryty. Správná technologie práškového lakování má devět bodů – komorovou předúpravu, sušku ulpělé vody, automatický box Wagner, cleanroom – čistící prostor pro lakovací kabinu, vypalovací pec s nepřímým ohřevem vzduchu, podvěsný dvoukolejný dopravník, řídící systém, recyklaci odpadních vod a automatické balící zařízení na profily. Celý proces je poměrně složitý, ale profesionálové si s ním hladce poradí a výsledkem bude skvěle nalakovaná plocha! Neváhejte a obraťte se na profesionály, kteří umí pomocí práškového lakování vytvořit zázraky.

Takové odborníky najdete například v Práškové lakovně Albixon. Online si můžete prohlédnout ceníky, reference, fotografie a dozvíte se také některé podrobnosti o práškovém lakování. Všechny tyto informace najdete na www.praskovalakovna.cz. Zde si také můžete zakoupit práškové barvy, které jsou určeny zejména do interiérů. Jejich použití je velmi snadné a práci s nimi zvládne opravdu každý. Lakovna má samozřejmě plně ekologický provoz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *