full screen background image

Ucpané potrubí zmapuje inspekční kamera

Setkal se s tím už snad každý z nás. Zanesené nebo ucpané potrubí nás dokáže pěkně potrápit a většinou si s tím laicky neporadíme. Často je potřeba zavolat si specialistu. Kila chemických přípravků, které jsme do odpadu či potrubí nasypali, ne vždycky zaberou a potrubí uvolní. Je to takový pokus naslepo. Proč ale tápat ve tmě, když můžeme odpad pohodlně prohlédnout? K tomu nám pomůže inspekční kamera, nepostradatelný společník všech profesionálů. Kamera je uzpůsobena pro úzké a vlhké prostory potrubí, takže je samozřejmě vodotěsná. Snímá veškerý prostor, který potřebujeme prohlédnout, takže pak ze záznamu snadno zhodnotíme, kde je problém.

Inspekční kamera potrubí, odpad a jiné nepřístupné prostory ve vysoké kvalitě zaznamená. Na základě toho pak dojde o odstranění konkrétního problému. Ovšem inspekční kamery se samozřejmě používají i preventivně. Vždycky je snazší se čas od času věnovat prevenci než pak složitě odstraňovat roky zanášené trubky. Je to stejné jako u lidského organismu. Chodíme na preventivní prohlídky, abychom se vyhnuli dlouhému a nepříjemnému léčení.

Na trhu existuje celá řada inspekčních kamer, od těch nejjednodušších, které si můžeme pořídit do domácnosti, aniž bychom měli jakékoli speciální zkušenosti, až po velmi propracované, profesionální kamery. Všechny jsou ale vyrobeny z kvalitních materiálů a i ty nejlevnější a nejjednodušší kamery při běžné domácí inspekci potrubí svou funkci splní. Určitě není od věci mít inspekční kameru preventivně po ruce. Velká havárie se určitě bez profesionálního zákroku neobejde, ale drobnosti si doma můžeme opravit i sami – určitě s pomocí inspekčních kamer.

Inspekční kamery lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *