full screen background image

Úklid kanceláří není problém

Uklízení není pro mnohé oblíbená činnost. Když se někdo stará o pár metrů čtverečních ve svém bytě, dá se to lehko zvládnout, ale u daleko větších prostor je už zapotřebí více lidí, popřípadě specializované firmy. A když se do toho pustí odborníci, spokojenost je na obou stranách, společnosti si nemusí ve svých kancelářích bát, že by neměly uklizeno, servis se postará o všechno. Firemní úklid je tak ta správná volba.

 

Okna, koberce, podlahy

Pokud potřebujete vykonat úklid kanceláří, určitě se obraťte na specializovanou firmu. Díky hezkému a upravenému prostředí se vaši zaměstnanci budou cítit pohodlně a práce jim půjde od ruky. Také vaši klienti a zákazníci hned poznají, že pokud dbáte na čistotu, bude se jim s vámi jednat lépe. Hlavně okna by měla být vaší vizitkou a do velkých vitrín by mělo být vidět. V současné době jsou v oblibě velké prosklené kanceláře, které mohou být pro umytí i nedostupné. Úklid kanceláří od Delta servis si s tím ale poradí a okna umyjí i v těžko dostupných místech. Stejně tak je potřeba si zajistit specialisty na čištění koberců. Možná máte v kanceláři luxusní křesla nebo provozujete hotel. Tady všude se vám může hodit nárazové i pravidelné čištění.

 

Všechno, nebo jen detaily

Úklid firmy by měl zahrnovat také generální realizaci, protože prach a špína se může dostat opravdu všude. Vybrat si můžete z pravidelného úklidu zahrnujícího mytí podlah, luxování, čištění koberců, mytí nádobí a vynášení odpadků, péči o zařízení nebo výměnu záclon. Další detaily vyřeší komplexní úklid. Nejvíce ale oceníte úklidovou práci, jestliže rekonstruujete nebo jen malujete. Každá stavební úprava se totiž neobejde bez nepořádku. Společnosti Delta servis se zaměřuje i na vysávání a čištění průmyslových hal a zároveň na prodej a servis sanitární techniky.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *