full screen background image

Uniregály vám usnadní život

Vybavujete si obchod, sklad nebo si jen chcete nově uspořádat garáž nebo dílnu? Ideálním řešením jsou kovové policové regály. Dokáží přehledně uspořádat velké i malé prostory, vždy umožní snadný a rychlý přístup ke zboží a při správném rozvržení maximálně využijí prostor. Přesně tyto policové systémy nabízí firma UNI-REGÁLY.

 

Profesionálové v oblasti regálů

Firma UNI-REGÁLY se na trhu pohybuje již přes 20 let a oblast s regály má dokonale zmapovanou a vždy tak dokáže navrhnout nejvhodnější řešení. Navrhuje celé sestavy pro velké sklady, hypermarkety, ale také malé prostory až po domácnosti a jejich sklepy.

Zaměřuje se především na prodej profesionálních regálů, které jsou určené do skladů, archivů, ale také domácností. Zvláštní kategorií jsou univerzální regály do obchodu, které tak slouží ke kompletnímu vybavení interiéru obchodů i jejich skladů.

 

České regály

UNI-REGÁLY jsou české regály a jsou vyvíjené dle norem potřebných pro použití v Evropské Unii. Mimo české regály mají v nabídce také euro regály od italské výroby, které jsou vyráběné pod hlavičkou Gruppo metalsistem.

 

Proč si vybrat UNI-REGÁLY?

Pokud potřebujete uspořádat váš sklep nebo si vybavit obchod či sklad, narazili jste na to, co jste potřebovali. Kovové policové regálové systémy zjednodušují skladové hospodářství. Umožňují snížit potřebu prostoru a tím také investiční náklady. UNI-REGÁLY jsou systémy, které skvěle rozdělí prostor a poskytnou dostatek úložného prostoru. Zároveň vše bude mít své místo a bude přehledně uspořádané.

 

Co byste o UNI-REGÁLY měli vědět?

  • Je s nimi snadná manipulace, protože jsou lehké.
  • Mají velké rozpětí základních rozměrů.
  • Nevyžadují žádné šrouby, jen se skládají dohromady.
  • Jsou velmi stabilní a vydrží zátěž 100 – 350 kg.

 

Regály do skladů

Regály do skladů jsou vhodné především pro všechny typy skladů a dílen. Jedná se o univerzální regály, které díky své konstrukci a použitému materiálu jsou stabilní, pevné a umožňují tak uskladnění nejrůznějšího zboží od nářadí, krabic až po pneumatiky. Police regálů jsou výškově nastavitelné a jednotlivé bloky jde k sobě volně připojit.

829-1112039462

Regály do archivů

Základním předpokladem funkčního archivu je maximálně využitý prostor a přehlednost. Díky regálům do archivu bude maximálně využitý archivační prostor a dojde k profesionálnímu skladování a archivaci. Celý systém je variabilní a šíře polic je volitelná, je tak možné archivovat různé rozměry krabic.

 

Regály do obchodů

Během svého působení na trhu, firma UNI-REGÁLY ve spolupráci se svými zákazníky vyvinula regálový systém, který přesně vyhovuje oblasti obchodu. Vznikl tak univerzální stavebnicový systém, který je možné doplnit o prodejní pulty, prodejní regály na zeleninu nebo podle daného sortimentu.

 

Jak vybrat správné regály?

Hlavním úkolem regálů je zpřehledňovat uložené zboží, umožňovat k němu rychlý a snadný přístup a maximálně využít prostor. Proto je velmi důležité při vybavování nového prostoru nebo místnosti vybírat s rozmyslem a ještě lépe využít pomoci odborníků, jako jsou ve firmě UNI-REGÁLY.

Při výběru je důležité si ujasnit k čemu budou regály sloužit, jaké jsou možnosti vybavovaného prostoru, jaké budou potřeba nosnosti regálů a jak široké a kolik polic bude potřeba. Vybírat můžete z přehledných katalogů nebo s pomocí konfigurátoru.

 

Využijte online konfigurátor

Na internetových stránkách si můžete nejen prohlédnout jednotlivé druhy kovových regálů, seznámit se s firmou, ale také využít pomocníka při sestavování policových sestav a systémů. Pomocníkem je konfigurátor, kde zvolíte požadovaný typ regálu, základní rozměry, počet regálů a okamžitě zjistíte výslednou cenu za požadovaný regál.

 

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *