full screen background image

Již dnes se otevírají brány potravinářského veletrhu Salima 2016

Veletrhy potravinářské oblasti mají každoročně na programu 3 výstavy mezinárodního charakteru. Mezi tyto 3 největší veletrhy se řadí MBK, INTECO a Salima. Jako každoročně otevírá sezonu potravinářských veletrhů ve Střední Evropě Salima 2016. I letos se bude konat v prostorách brněnského výstaviště. Salima 2016 bude probíhat v termínu 17.-20.2. 2016 a zúčastní se jej opět přední evropské společnosti v oblasti zpracovatelského průmyslu.

 

Jeden veletrh pro různá odvětví

Potravinářský průmysl v sobě spojuje hned několik specifických odvětví. Jedná se o jednu z nejrozsáhlejších průmyslových oblastí. Na jediném veletrhu je možné potkat vystavovatele z řad výrobců a dodavatelů potravin i dodavatelů technologií pro potravinářské obory, pekařství, mlynářství, vinařství a pro mnoho dalších oborů.

 

Nechybí ani česká kvalita

Veletrhu Salima se každoročně účastní evropské špičky v oblastech potravinářského průmyslu. Samozřejmě nechybí ani přední evropské firmy. Mnoho českých firem dokáže díky kvalitě nabízených produktů směle konkurovat zahraniční konkurenci a díky svému vývoji si mnohé z nich získaly celosvětové uznání. Mezi takové společnosti se bezpochyby řadí JELÍNEK-TRADING.

 

Co bude prezentovat JELÍNEK-TRADING?

JELÍNEK-TRADING na veletrhu představí svou kategorii produktů a technologií, přímo určených pro potravinářský průmysl. K vidění budou zbrusu nové technologie a zařízení jako jsou magnetické separátory, potrubí, detektory kovů, rotační podavače, optické třídiče, spojovací komponenty a dopravníky. Hlavní zaměření bude na stroje určené pro plynulou přepravu, kvalitní separaci a detekci. Chybět nebudou ani detektory kovů Mesutronic, pro které má JELÍNEK-TRADING exkluzivní zastoupení pro ČR a Slovensko.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *