full screen background image

Jak vybrat správného dodavatele hutního materiálu?

Potřebujete pro činnost své firmy kvalitní hutní materiál a hledáte správného dodavatele? V současné době je nabídka v této oblasti opravdu velká a nenajít desítky firem, které vám budou nabízet dodávku hutního materiálu do vaší firmy. Mezi jednotlivými potencionálními dodavateli ale mohou být velké rozdíly. Jak vybrat tu správnou firmu? Je třeba vybírat na základě několika kritérií.

Základem je velikost pestrost sortimentu

Základním kritériem při výběru specializované společnosti na prodej hutního materiálu nevelikost a pestrost nabízeného sortimentu. Je třeba, aby dodavatel disponoval všemi druhy materiálu, které budete potřebovat pro svou výrobu. Jaké produkty by v nabídce rozhodně neměly chybět? Zastoupeny by měla být závitové, svařovací i hladké pozinkované trubky, dráty, střešní plechy, kari sítě, betonářská ocel a profilová ocel s průřezy T, I, IPE, HEB, HEA nebo L. Chybět by neměla ani plochá, kruhová, čtvercová nebo pásová ocel. Dále trubky, plechy, sandwichové i trapézové plechy, barevné kovy, ohýbané plechy.

hp_profily

Pozor také na kvalitu materiálů

Množství nabízeného sortimentu by ale rozhodně nemělo být jediným kritériem pro výběr dodavatele hutních materiálů. Velmi důležitá je i jejich kvalita. Všichni dodavatelé by měli patřit mezi certifikované výrobní firmy podle platných norem a kvalita jejich materiálů by měla být na nejvyšší možné úrovni. Z méně kvalitního hutního materiálu nelze vytvářet produkty nejvyšší kvality.

I služby jsou důležité

Kromě množství a kvality nabízených materiálů jsou dalším rozhodujícím faktorem při výběru dodavatele hutních materiálů také zkušenosti firmy a nabízené služby. Jaké služby by měl nabízet zkušený dodavatel? Příkladem může být společnost Eika železářství Brno. Tato společnost se na dodávku hutního materiálu a hutních výrobků specializuje již od roku 1991. Neustále zkvalitňuje a rozšiřuje své služby, mezi které v současnosti patří například kompletace dodávek, možnost dělení materiálu podle potřeb klienta, doprava dle přání, rychlé dodání a individuální přístup ke každému klientovi.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *