full screen background image

Usnadněte si práci při převážení a skladování věcí

Přemýšleli jste někdy, kolik těžkých věcí denně přemisťujete a zvedáte, zvlášť pokud třeba stavíte, rekonstruujete nebo máte svou živnost? Myslete na své zdraví a práci si usnadněte, ať nemusíte vše nosit v rukou a ničit si záda.

Krabice různých produktů, stavebního materiálu nebo třeba jen pytle s cementem na stavbu se mohou pěkně pronést. Pokud převážíte něco denně či dokonce několikrát denně, vyberte si plošinové vozíky. Ty díky kolečkům snadno převezete kamkoli i s nákladem, ušetříte tak nejen své zdraví a síly ale i čas. Jsou nezbytnými pomocníky ve skladu, na stavbě nebo malém obchodě, zkrátka kdekoli, kde se musí nosit těžké krabice a balení, ať už se jedná o psí granule nebo plechovky s barvou.

V některých místech ale využijete spíše rudl než vozík třeba když chystáte zahradní párty nebo máte malé hospodářství. Popelnice, granule pro králíky, zrní pro slepice, to vše se snadněji převeze na rudlu, kterým náklad podeberete a jednoduše naložíte díky nahnutí rudlu na sebe. Po kolečkách pak s mnohem nižší námahou dovezete vše kam potřebujete a překonáte i schody. Nabídka rudlů je velmi široká a vybrat si můžete přesně podle toho, na co nejvíce potřebujete pomocníka.

Největším problémem u různých vozíků a nosičů bývá prostor, kde je skladovat. Když se nepoužívají, překáží a stále se musí někam posunovat či odkládat, pak se na ně položí jiné věci a když je potřeba je využít, musí se nejdříve vše přeskládat. Třeba právě malé bary nebo hospody s ne úplně velkým skladem se potýkají s nedostatkem prostoru a tak je lepší používat rudl skládací, který po ukončení práce nezabere tolik místa. Vždy je lepší využít možnosti pomoci a usnadnění si práce, než vše přenášet v rukou a večer si léčit bolavá záda. Ušetříte tak nejen čas a peníze, ale především to nejdůležitější, svoje zdraví.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *