full screen background image

Vítejte ve světě vína!

Alifea WINE je společnost, jež dováží pro české zákazníky kvalitní vína ze světoznámých vinařských oblastí. Mezi tyto oblasti patří například Argentina, Francie, Itálie, Rakousko, Německo, Španělsko, Maďarsko, Arménie, nebo Anglie. Budoucnost kvalitních červených vín a kvalitních bílých vín je v současné době velmi pozitivní a to především díky skutečnosti, že většina majitelů vinic se čím dál častěji vrací k šetrnému ekologickému ošetřování vinic, což znamená minimální používání chemických látek, umělé zatravňování tam, kde není dostatečná drenáž a udržování správné rovnováhy biotopu. Díky těmto skutečnostem se vinice celkově regenerují a kvalita vína stoupá.

 

Nakupujte na Alifea.cz!

Většina zkušených vinařů, ale i těch méně zkušených, dává přednost kvalitním vínům za rozumnou cenu. Pro Vaši lepší orientaci jsme v našem obchodě ohodnotili jednotlivá vína hvězdičkami, což vyjadřuje náš názor kvality vína v porovnání s cenou. Ne vždy znamená, že kvalita stojí hodně peněz. Svým klientům také pomáháme s výběrem kvalitních vín a to díky nabídce degustačních sad, kde najdou mnoho druhů za zvýhodněnou cenu. Jestliže si nejste jisti s tím, jaké víno se právě k Vám hodí, máte jedinečnou příležitost zúčastnit se některé z našich degustací vín Praha, kde Vám zkušení odborníci poradí, podle jakých kritérií si vybírat.

 

Alifea WINE-ta nejlepší volba

V posledních letech na trhu dominují vína suchá, maximálně polosuchá. Ani u nás tomu není jinak. V naší pestré nabídce kvalitních vín najdete spoustu druhů právě těchto oblíbených kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín. Kvalitní víno si zaslouží zvláštní péči. Jsme si toho moc dobře vědomi a děláme vše proto, abychom svým zákazníkům přinášeli to nejlepší z nejlepšího. Kvalitní vína dovážíme v závislosti na počasí. To znamená, že jestliže panují velká vedra či naopak příliš kruté mrazy, dovoz vína odkládáme, nebo jej řešíme speciální dopravou. V klimatizovaných a tepelně hlídaných skladech, kde je kvalitní víno uchováváno má zároveň zajištěny nejlepší podmínky pro uskladnění i zrání. Neváhejte a nakupujte víno z Alifea WINE!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *