full screen background image

3D tisk kovu

Nabízíme široké spektrum 3D tiskáren od méně rozměrných kancelářských systémů až po větší průmyslová centra.

V naší nabídce jsou 3D tiskárny mnoha značek a dělí se také na druhy podle technologie, kterou využívají.

 

FDM technologie

Jde o technologii, na které je založen princip 3D tiskáren. Využívá tisku z průmyslových termoplastů, které na sebe vrství. Výhodou je pevnost a odolnost i po opakovaném zatěžování výrobku. Pokud potřebujete urychlit veškeré procesy spojené s výrobou produktu, chcete tisknout přímo z nativních dat, pak je tu pro Vás máme několik typů FDM tiskáren od Stratasys, které Vám rádi dodáme kdekoliv po ČR ale také na Slovensko.

 

PolyJet technologie

Tato technologie nabízí vysokou úroveň detailů Vašeho výrobku, čímž je velmi napřed před jakoukoliv jinou tiskovou 3D technologií. Pokud potřebujete 3D tiskárnu, která dokáže kombinovat více materiálů s různými vlastnostmi v jednom tisku, pak jsou námi dodávané tiskárny s technologií PolyJet tou nejlepší volbou. Mají skvělou schopnost simulovat průhledné, pružné i pevné materiály.

 

Různé typy 3D tiskáren

3D tiskárna Sintratec je úplnou novinkou na trhu. Díky spékání polyamidového prášku při tvorbě modelů jsou modely velmi detailně propracované a mají velmi jemné povrchy s velkou odolností.

Pro tisk kovových modelů nabízíme 3D tiskárnu značky Insstek. Tisk je možný přímo z CAD souboru. Výrobní proces kovových modelů je prováděn pomocí vysoce kvalitního laseru. Díky kvalitnímu laseru má kovový model z 3D tiskárny rovnocenné mechanické vlastnosti jako by šlo o kovaný výrobek. To však není jedinou výhodou 3D tiskárny Insstek. Tiskárna je schopna multimateriálového tisku z velmi odolných materiálů. Lze v ní také opravovat a renovovat poškozené díly a provádět speciální povrchové úpravy.

Mezi námi nabízené a cenově relativně dostupné kancelářské 3D tiskárny patří 3D tiskárna značky Sindoh. Její velkou výhodou a předností je rychlost prototypování přímo na váš kancelářský stůl. Momentálně nabízíme dva typy této tiskárny menší a větší variantu. Tato značka tiskárny nabízí navíc speciální integrovaný HEPA filtr, díky kterému se do okolního prostředí nedostávají žádné potenciálně nebezpečné částice.


TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o.
Blanenská 1965/12 | 664 34 Kuřim
www.objet.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *