full screen background image

Skladujte systematicky a využijte potenciál svého skladu na maximum!

Rádi byste ve svém skladu hospodařili skutečně efektivně? Máte možnost. Tajemstvím úspěchu je tzv. efektivně konstruovaný sklad. A regálové systémy STILL!

Provozujete megasklad? Tedy opravdu nadrozměrný sklad? Ať již drive-in, sklad s vysokými regály pro VNA vozíky nebo zařízení Pallet-Runner? Poradíme vám, co udělat pro to, abyste skladových prostor využili na maximum.

Zaměřeno na optimální plánování

Základem úspěchu fungování každého megaskladu je tzv. optimální plánování. To zaručuje lepší průběh pracovních procesů, ale také zkracuje dobu průtoku zboží skladem. Zboží se jinými slovy ke svému zákazníkovi dostane v co možná nejkratší době. Tím šetříte čas nejenom zákazníkům, ale i sobě!

Vybavte se správnou manipulační technikou

Buďme ale konkrétní. Tajemstvím úspěchu bezproblémového fungování každého skladu jsou vhodné regálové systémy v kombinaci s patřičnou manipulační technikou. Aneb nejde jen o to zboží uložit, ale také s ním bezpečně a rychle manipulovat. Základem pak jsou moderní technologie v podobě sofistikovaných vysokozdvižných vozícíků a perfektní propojení jednotlivých komponent.

Plánování i realizace

Renomovaná značka STILL vám sklad naplánuje a zrealizuje. Sklad, který bude využit do posledního cm ³ – do výšky i šířky. Součástí služeb je samozřejmě i následný servis regálových systémů. Regálové systémy STILL navíc můžete libovolně kombinovat a doplnit širokým spektrem příslušenství, speciálních výšek, laků a bezpečnostních zařízení.

Až 25 metrů vysoký regál? Ano, je to možné!

Značka STILL patří mezi nejrenomovanější dodavatele kompletních sad na klíč včetně manipulační techniky, která v prostředí dokáže optimálně operovat. Základem jejího portfolia jsou ucelené až 25 metrů vysoké regálové systémy vybavené inteligentními tažnými soupravami se speciálními klouby, které umožňují i velmi úzké rozestupy mezi nimi. Výsledkem je maximální využití prostoru jak do výšky, tak šířky.

Inteligentní tažné systémy

Přední místo v portfoliu značky mají také inteligentní tažné systémy, jejichž prostřednictví rychle přemístíte zboží i materiál i v těch nejstísněnějších prostorách. Tyto soustavy je navíc možné i automatizovat, což umožní jejich samostatný provoz, ať již za pomoci navigace s magnetickými body či pásky.

Pozor na nebezpečnou sulfataci!

Značka STILL navíc ke svým produktům nabízí celou řadu služeb, jako je třeba desulfatace baterií. Klasické olověné akumulátory, které bývají součástí manipulační techniky, jsou ohroženy tzv. sulfatací, což je jev, pří němž se na elektrodách usazují nežádoucí krystalky síranu olovnatého. Ty jim jednoznačně neprospívají. Naopak váš vozový park mohou naprosto vyřadit z provozu.

Pečujte o baterie svého vozového parku!

Tomu zabráníte mimo jiné tím, že vybitou baterii okamžitě po jejím vybití nabijete. Nestane-li se tak, začne síran olovnatý v baterii krystalizovat. A na problém je zaděláno. Akumulační roztok se nemá možnost vrátit ke své původní hustotě a baterie přichází o svou původní kapacitu. A je otázkou času, kdy o ni přijde definitivně.

Oživte svůj akumulátor!

Co s tím? Laika zřejmě napadne baterii opakovaně vybíjet a nabíjet, což ovšem její životnost ještě více zkrátí. Účinnou terapií je proces zvaný desulfatace, což je proces založený na střídavých elektrických impulzech vysokého napětí, které krystaly síranu olovnatého mimo jiné rozbijí na jeho původní složky. A baterie bude jako nová.

Dopřejte své manipulační technice náležitou péči!

Své manipulační technice byste ovšem měli pravidelně dopřávat i náležitou očistu! Mytí manipulační techniky by mělo být prováděno k tomu určenými mycími prostředky, ideálně na elkologické bázi. K tomu slouží mobilní myčka STILL, která váš vozový park vyčistí tak, že bude jako nový. Rychle, snadno a přímo u vás. Tak, neváhejte!

Řešení na míru

Se značkou STILL je váš sklad v dobrých rukách. Dokáže totiž najít řešení na míru doslova každému zákazníkovi. Stejně tak učinila v případě velkých firem, jako jsou Škoda Auto, Barum či Miele. A spousty dalších, jež najdete pod odkazem reference STILL. A vy se mezi ně můžete připojit!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *