full screen background image

Výroba kvalitních hliníkových a plastových oken

Okna patří k nejdůležitějším součástem každého domu. Nákup nových oken je finančně náročná záležitost. Je proto dobré vybrat kvalitní okna s dlouhou životností. Naštěstí dnes existuje hned několik variant kvalitních oken, mezi kterými si můžete vybrat. Každý typ má své specifické vlastnosti. Za vysoce kvalitní jsou považována například plastová okna. Při výrobě plastových oken je vybírán vysoce odolný materiál, takže životnost plastových oken je vysoká. Navíc mají tato okna skvělé tepelně-izolační vlastnosti, dokážou snížit hluk přicházející z ulic atd. Údržba plastových oken je velmi jednoduchá a snadná. Nevyžaduje žádné speciální přípravky ani přístroje.

Dalším typem oken, které si zákazníci oblíbili, jsou okna hliníková. S prvními hliníkovými okny se lidé mohli setkat v padesátých letech minulého století. Dnes se řadí mezi nejprodávanější typy oken. Výroba hliníkových oken vyžaduje profesionalitu. Cena hliníkových oken je vyšší než oken plastových. Vyšší cena je však vykompenzována dvakrát tak dlouhou dobou životnosti. Hliníková okna taktéž nevyžadují žádnou údržbu, nemusíte je dokonce ani natírat. Také tento typ oken je vysoce odolný a pevný. Hliníkové profily jsou odolné vůči deformaci. Hliníková okna slouží také jako ochrana proti zlodějům – jsou velmi odolná vůči násilnému vniknutí do objektu. Využít můžete také dalších bezpečnostních prvků. Hliník je také možné barevně upravovat.

Hledáte výrobce kvalitních hliníkových a plastových oken? Kvalitní okna i dveře vyrábí společnost Plastikov, která má vlastní výrobu již od roku 1994. Kromě výroby se samozřejmě zabývá také následnou montáží oken, dveří či vrat. Svým zákazníkům nabízí vysokou kvalitu. Při rekonstrukci domu ve spolupráci se společností Plastikov můžete také využít program Zelená úsporám. Jednotlivé produkty můžete najít online na internetové adrese www.plastikov.cz. Na těchto webových stránkách si můžete najít také reference nebo potřebné kontakty. 
Jeden komentář u “Výroba kvalitních hliníkových a plastových oken

  1. Lucie napsal:

    Je pravda, že okna a dveře je dobré kupovat přímo od výrobce, než přeprodejce. Už jen kvůli vyřízení reklamace. Navíc prodejce přeci jen svůj produkt zná nejlépe. Četla jsem o tom článek: http://www.svet-oken.cz/cz/plastova-okna/okna-primo-od-vyrobce.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *