full screen background image

Výstavní stánky nikdy nebyly efektnější

Prezentovat svou firmu a představit ji novým potencionálním zákazníkům je jednou z úspěšných reklamních strategií všech společností napříč obory. Veletrhy, výstavy a kongresy jsou k tomu skvělou příležitostí.

Nejde jen o to firmu představit, ale i o to ukázat, co všechno umíte a dokážete. Jednání a komunikace je účinné ve chvíli, kdy zákazník už je u vás a má o vaši nabídku zájem, ale oslovit už z dálky je zvláště na veletrzích to nejdůležitější. Proto jsou tak oblíbené výstavní stánky, na které si lze umístit loga, hesla nebo jakýkoli motiv, který vás  a vaši společnost vystihuje. Kromě prvního zaujetí poskytuje také stánek zázemí pro pracovníky a hostesky, může být místem pro obchodní setkání a samozřejmě i prezentaci zboží. Ideální jsou variabilní moduly, které sestavíte pokaždé jinak.

Každé výstaviště nebo kongresový prostor má jiné uspořádání a tak je flexibilita tím základním, co u svého stánku potřebujete. Moderní výstavní stánky už umožňují jednotlivé moduly skládat vedle sebe i na sebe podle situace a vždy tak budete mít k dispozici skvěle vypadající stánek s grafikou s logem vaší společnosti a její činnosti. Velmi efektivní jsou také lightboxy, které mohou být součástí stánku nebo stát úplně samostatně jako reklamní nosič. Lehká hliníková konstrukce umožní snadnou manipulaci i přenášení, textilní materiál s tiskem dle vašeho zadání je podsvícen LED světly s dlouhou životností. Lightbox je tak skvělá volba na večerní a noční eventy nebo výstavní plochy s ne moc kvalitním osvětlením.

Být viděn je v dnešní době pro firmu to zásadní a tak je potřeba kromě kvality a péče o zákazníka investovat i do účinné reklamy. Pro veletrhy, eventy a kongresy jsou stánky a lightboxy nejefektivnějším řešením, které je vidět a stále na očích.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *