full screen background image

Za 3 hodiny můžete mít 30% úsporu a zadarmo!

Pokud by existoval způsob, jak ušetřit 30% za topení, tak by ho jistě každý majitel domu rád znal. Skvělou zprávou pro všechny je, že řešení je již na světě a funguje. Když si představíme dům, kde za topení vydáváme kolem 35 tisíc ročně, tak dokážeme každý rok ušetřit až 10 tisíc korun. Jak je to možné?

Řešením je MAGMARELAX ECO® – nejlepší vlákno na světě

MAGMARELAX ECO® je velmi doporučovaný systém do prázdných a dutých stropů. Jedná se o foukanou minerální izolaci na bázi skla. Jeho vlákno je na prvním místě v izolačních schopnostech. Nová technologie výroby také zajistila vlákno bez hydrofobních štěpů a tedy jeho izolační vlastnosti jsou téměř o 15% lepší než všechny dosud používané vláknité izolace. 15% je velký rozdíl, který se skutečně vyplatí. Navíc je dokonale hypoalergenní a tak je ideální i do rodin s dětmi.

Zateplí dokonale

Není-li dutina ve stropě k dispozici, je možné na půdě položit novou pevnou a rovnou podlahu z OSB desek – Stropní systém MAGMARELAX®. Stropní systém MAGMARELAX® je vhodné využít, pokud chcete dále využívat půdní prostor, například k letnímu bydlení. Vytvořit se totiž dá lehká a stabilní nová podlaha. Konstrukce podlahy se předem připraví a následně je smontována přímo na půdě. Dutina, kterou strop vytvoří, se následně zafouká izolací MAGMARELAX® ECO. Dům tak nezatěžujete pokládáním těžkých izolačních desek a betonovou podlahou. Vše může být hotové za 3 hodiny.

Je to opravdu zdarma!!!

Chce to jen změnit úhel pohledu. Ukázalo se, že pokud chcete ušetřit, je nejvýhodnější izolovat strop. Teplo totiž stoupá vzhůru a ve velké míře utíká z domu bez užitku pryč. A zde je ten „vtip“, izolace stropu je nejlevnější na okamžitou úsporu tepla. Pokud zateplíte strop můžeme dosáhnout až 30% úspor a to reálně, a díky tomu máte celé peníze za čtyři roky zase pěkně doma. Vaše investice se 100% vrátí. Je to tedy ZDARMA!

Není nad čím váhat

Zajistěte si izolaci stropu ihned. Využijte podzimní akce a získejte 23% slevu na jedničkovou izolaci MAGMARELAX® ECO. Více informací na www.magmarelax.cz/akce nebo bezplatné lince 0800 100 533.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *