full screen background image

Záchrana po extraktoru! Profesionální pomoc, tlakové čištění koberců Praha 4

Potřebujete hloubkově a dezinfekčně vyčistit koberce? Hledáte spolehlivou a profesionální firmu na čištění koberců? Po přečtení této recenze už nebudete muset. Já to totiž udělala za Vás. Kdysi jsem potřebovala vyčistit koberec od čokoládové polevy, kterou jsem omylem převrhla při pečení dortu. Skoro až zoufale jsem hledala úklidovou firmu, která by můj koberec této skvrny zbavila.

Byli u mě jedni pracovníci s extraktorem. Kdybych předem věděla, co s kobercem udělají, tak bych jim snad ani neotevřela. Skvrna od polevy po tomto čištění nezmizela. Spíš se jich na koberci udělalo ještě víc. Navíc trvalo několik dní než byl koberec úplně suchý. Myslela jsem, že budu muset koberec vyhodit a koupit nový. Opět jsem tedy sedla k počítači a na internetu hledala dál.

Při vyhledávání jsem úplně vypustila extrakční čištění a seznam úklidových firem rapidně prořídl. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců strojním kartáčem Praha 4, byla nakonec ta nejlepší volba. Čištění koberců provádí dosud nepřekonanou strojovou metodou, při které je nejdůležitější kartáčování kotoučovým strojem. Její pracovníci jsou velmi pracovití, přátelští a pokaždé mi vyjdou vstříc. Jsou to opravdoví profesionálové.

A jak čištění kotoučovým strojem probíhá? Nejdříve se na koberec aplikuje chemie. Je nutné jí dát nějakou dobu, aby mohla působit. Je totiž také dezinfekční. Poté je koberec kartáčován kotoučovým strojem. Všechny nečistoty z hloubky koberce jsou tak vytaženy na povrch, kde je nakonec průmyslový vysavač odsaje.

Výsledkem tohoto čištění je vždy hloubkově vyčištěný a vydezinfikovaný koberec. Díky vysavači je téměř suchý. Po pár hodinách dokonce úplně. Na koberci nejsou žádné fleky. Je nadýchaný, měkký a má oživenou barvu. Prostě jako nový. Doufám, že vám tato moje recenze pomohla. Napsala jsem ji opravdu z vlastní zkušenosti. Na firmu A SERVIS totiž nedám dopustit.

Protiplísňové nátěry, dezinfekce, čištění, sanace, likvidace, odstranění plísně Praha

V naší školní jídelně jsme začali mít problémy s plísní, kde i přes veškeré snahy a použití přípravků proti plísním jsme se jí nemohli zbavit a vždy se po čase znovu objevila. Začali jsme proto s kolegy hledat nějakou spolehlivou seriozní firmu, která odstraňuje plísně ze zdiva.

54300089 - mold on the wall

Vyhledali jsme si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., sanace Praha, likvidace, dezinfekce plísně, která nabízí odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Praha. Tato firma používá k odstranění plísní ekologický produkt, který je určený pro aplikace i v potravinářských a zdravotnických provozech, což pro nás bylo zásadní rozhodnutí.

S firmou jsme se hned zkontaktovali a oni nám velmi ochotně vysvětlili jejich účinnou metodu čištění, se kterou mají jen ty zkušenosti. Velmi rychle vypracovali finanční návrh, který nám vyhovoval, a po některých upřesněních do tří dnů přijeli zdi vyčistit. Ze zkušenosti můžeme potvrdit, že takto spolehlivé a pružné firmy dnes člověk hledá velmi těžko. Po domluvě přijeli přesně na dohodnutý termín, byli velmi milí a vstřícní.

A neměli ani problém s tím, že práce bude probíhat o víkendu, kdy děti nebudou ve škole. A musíme s našimi kolegy říct, že odvedli perfektní práci. Zeď zbavili veškerých plísní a nečistot a na zdech nebylo vůbec poznat, že by tam nějaká plíseň někdy byla.

Jsme velmi rádi, že jsme využili jejich služeb a rozhodně se na ně budeme obracet i v budoucnu, protože nabízejí spousty dalších služeb, k nimž patří i strojové čištění koberců a podlah, což u velkých prostor, jako jsou školní třídy a podobně, není zrovna nejjednodušší záležitost.

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *