full screen background image

Zajistěte si lepší distribuci tepla se společností Elsymco

Společnost Elsymco se v oblasti ventilátorů a aktivátorů pohybuje celou řadu let. Mnohaleté zkušenosti nejen u nás, ale i v zahraničí jim napomáhají k výrobě mimořádně zdatné technologie k úspoře financí a navýšení výkonu. Právě úspora energie je tématem na denním pořádku, proto se pojďme podívat na hlavní přednosti aktivátorů pro otopná tělesa od výrobce Elsymco. Přestaňte jen sledovat, jak každým rokem přicházíte o tisíce korun vinou špatně navržené otopné soustavy a svěřte své problémy do rukou opravdových odborníků. V případě špatně navržené otopné soustavy se objevuje typický pocit chladu od podlahy. Vaše nohy jsou studené a při sledování televize je určitě vytahujete na pohovku, hlavně co nejdále od země.

 

Aktivátor pro otopná tělesa

Na první pohled se může tento problém jevit celkem malicherně a spousta lidí se uchýlí k nákupu teplých bačkor. Špatně navržená otopná soustava však vytváří optimální podmínky pro tvorbu plísní a pocity vydýchaného vzduchu. Nyní si představme princip kvalitního a především výkonného aktivátoru od společnosti Elsymco.

Aktivátor zcela přirozenou formou navýší výkon jakéhokoliv otopného tělesa. Navíc způsobuje nutnou cirkulaci vzduchu pro zachování konstantní teploty v celé místnosti tím, že nasává chladný vzduch od podlahy. Na udání přesného výkonu aktivátoru je třeba znát další faktory, jako je rozměr dané místnosti, plocha výměníku, teplota topné vody i tak můžeme prozradit, že zvýšení výkonu deskového radiátoru je 50 – 100 %.

 

Úspora energie až do dvou tisíc ročně

Hlavní výhoda aktivátoru pro otopná tělesa spočívá v úspoře nákladů za teplo. Roční úspora je vystopovatelná od šesti set až do dvou tisíc ročně za každou místnost. Celková úspora se odráží od ceny tepla, zvycích a tepelných mostech v domácnosti.

V případě, že byste nebyli se zvukem či výkonem aktivátoru spokojeni, nabízí společnost Elsymco možnost vrácení zakoupeného výrobku bez udání důvodu do jednoho měsíce. Peníze vám budou samozřejmě navráceny. Vyzkoušejte uspořit za teplo ještě o něco více.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *