full screen background image

Kvalitní těsnění prostupů za pomocí manžet nebo Link Sealu

V dnešní době, kdy téměř každou budovou prochází hustý spletenec inženýrských sítí v podobě nejrůznějších kabelů, vodovodních potrubí, odpadních nebo plynnových přípojek je problematika těsnění prostupů nanejvýš aktuální a kvalitní nabízené služby v tomto oboru jsou velmi žádané. V případě, že by tyto inženýrské prostupy nebyly správně utěsněné, pronikalo by do budovy vlhko, voda, plyn a další negativní činitelé narušující optimální chod životnosti dané stavby. K takové situaci dochází i ve chvíli, kdy se projektant nebo stavební společnost snaží na těsnění jednotlivých prostupů ušetřit, i když se v konečném důsledku tato strategie prodraží. Raději využívejte těsnící manžety Link Seal od kvalitního výrobce.

 

Těsnící manžety Link Seal

Podívejme se na mimořádně seriózní nabídku společnosti Gonap, která poskytuje pouze kvalitní těsnící systémy pro cílené utěsňování prostupů potrubí a kabelů zdmi budov. Při výrobě těsnících manžet link seal je kladen důraz na výslednou kvalitu, funkčnost a především spolehlivost.

V rozsáhlé nabídce společnosti naleznete mimo jiné i těsnící manžety, těsnící řetězy, nejrůznější chráničky nebo těsnící límce a to vždy v mimořádné kvalitě. V neposlední řadě si můžete objednat vymezovací objímky pro protažení i uložení potrubí.

 

Těsnění s ocelovou vložkou

Těsnění s ocelovou vložkou s implementovaným gumovým těsnícím kroužkem jsou určeny výhradně pro přírubové spoje pro plynové, vodovodní i kanalizační a chemické sítě. Jako zákazník je můžete využít jak pro ocelové, tak i plastové trubní rozvody. Díky moderním technologickým postupům je zajištěna opravdu dlouhá životnost těchto těsnících produktů.

Pokud provádíte ve svém bytě nebo domě rekonstrukci či stavíte, určitě se obraťte na kvalifikovaného výrobce a prodejce těsnících produktů, které ochrání váš dům před vlhkem, plynem a vodou. Nesnažte se ušetřit za každou cenu a vsaďte raději na kvalitu.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *