full screen background image

Zakládáme si na  čistotě, proto volíme hloubkové čištění podlah Brno!

To, na čem si v našem kosmetickém salonu zakládáme, jsou nejen kvalitní služby, ale i čistota. Zákazník se v našem prostředí musí cítit příjemně a pohodlně. Poskytujeme svým zákazníkům nejen péči, ale také relax, proto musí náš salon už na první pohled vypadat dokonale. Hlavním a nezbytným pomocníkem při cestě k dokonale čistému interiéru je pro nás úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., hloubkové čištění podlah Brno,  která v našem salonu čistí a leští podlahu. Tuto její službu využíváme v pravidelném intervalu již několik let a jsme spokojeni.

S takovými pracovníky, jako má firma A SERVIS, je radost spolupracovat. Přijedou vždy ve smluvený čas před otevírací dobou a stihnou vše dřív, než náš salon otevíráme. Pro čištění podlah používají kotoučový stroj a nevynechají ani kousek. Ve své práci jsou hodně pečliví. Podlahu krásně vyčistí a poté nanesou v několika vrstvách vosk. Vosk prodlužuje životnost podlahy a zabraňuje jejímu hloubkovému znečištění. Podlaha se po nanesení vosku leskne, ale neklouže, což dodává našemu kosmetickému salonu šmrnc. Nevím, jak to zaměstnanci A SERVISU dělají, ale jsou vždy dobře naladěni a rádi si s námi i popovídají. Viditelně také tvoří dobrý kolektiv, ve kterém jsou schopni si práci rozdělit tak, aby jim šla co nejlépe od ruky.

Velmi rádi s touto firmou spolupracujeme. Nikdo z nás by neměl sílu dát se po práci ještě na leštění podlahy a určitě bychom neměli takovou úspěšnost jako pracovníci A SERVISU. Jejich služby vřele doporučujeme i svým známým.

Konec nočních můr! Je tu profesionální čištění koberců Brno

Taky nemáte rádi čištění koberců jako já? Taky se vám z této činnosti rosí čelo? Pokud ano, tak jsem pro nás všechny našla schůdné řešení. Je to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., profesionální čištění koberců Brno. Tato úklidová firma zajišťuje kompletní úklidové služby a mimo jiné i čištění koberců.

Když jsem dělala pravidelné úklidy u nás doma, tak mě to vůbec nebavilo. Naopak, byla jsem z toho rozmrzelá a nepříjemná, a když se k tomu přidaly ještě bolesti zad, které mě začaly bolet z práce, kde stojím mnoho hodin denně, rozhodla jsem se, že si na úklidy zavolám úklidovou firmu. Šlo především o mytí oken a čištění koberců a podlah. Jelikož se v těchto firmách nevyznám, vyzkoušela jsem první, na kterou jsem narazila a byla to zrovna tato firma. Objednala jsem si ji na poprvé jen na čištění koberců, abych si ji vyzkoušela a zjistila, jestli za to stojí.

Firmu jsem zkontaktovala, ihned byl se mnou domluven termín mé poptávky. Následně mi byla řečena přibližná cena i postup, jak bude jejich práce u nás doma probíhat. Už jen tento první kontakt s firmou mě mile překvapil a bylo vidět, že jí na zákaznících záleží.

12065689 - red couch on wooden floor with white cushions carpet and lamps

V daný termín pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS k nám domů a hned se pustili do práce. Vynesli k nám těžký kotoučový stroj a začali s čištěním koberců. Důkladně zanesli chemii do koberce a nechali ji tam nějakou dobu působit, aby rozpustila veškeré nečistoty. Následně koberce vykartáčovali, aby vše dostali z koberce. Nakonec je vysáli vysavačem.

Koberce byly krásně vyčištěné, úplně jako nové. Také nám je vydezinfikovali a zbavili všech nežádoucích mikroorganismů. Takže za mě velká spokojenost a jsem ráda, že jsem s firmou mohla navázat pravidelné úklidové služby. Firmu A SERVIS musím vřele doporučit a těším se na další spolupráci.

 
8 x komentováno u “Zakládáme si na  čistotě, proto volíme hloubkové čištění podlah Brno!

 1. Barbora Lelková napsal:

  Dobrý den,
  děkujeme za Vaši kladnou recenzi.
  S pozdravem a přáním pěkného dne,
  Barbora Lelková

 2. Anna Vaisová napsal:

  Zdravím,
  máme podobnou zkušenost. Nechali jsme si vyčistit podlahu u nás doma, protože byla už starší a nevypadala už zrovna dvakrát dobře. Ale potom, co nám je vyčistili zaměstnanci této firmy, jsme nadšení. A musím je opravdu vychválit, protože byli velice slušní a ochotní a ke všem věcem, které byly v domě, byli hodně opatrní a dávali si velký pozor, aby cokoli neponičili. Za mě tedy též doporučuji.

 3. Hana Krumlová napsal:

  Taky jsme z této úklidové firmy nadšení. My si od nich nechali čistit podlahy a odvedli vynikající práci. Ale nevěděla jsem, že nabízí i ostatní úklidové služby, objednával je totiž manžel a já se o tyto věci moc nestarám Ale čištění koberců určitě taky vyzkouším.

 4. Vladimír Tiskovec napsal:

  Zdravím,
  jaká je cena za čištění koberců?
  Děkuju za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   cena čištění koberců se pohybuje od od 27 Kč/m².
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 5. Adam Kotel napsal:

  Čišění koberců od této firmy taky můžu všem jedině doporučit. Objednali jsme si je do naší restaurace a byla radost s nimi spolupracovat.

 6. Matěj Crhák napsal:

  Zdravím, já je doporučuji i na mytí oken. Nechali jsme si je od nich umýt a nenést impregnaci na sklo a špinavá okna už jsou minulostí. Doporučuji!

 7. Marta Grundajová napsal:

  Od této firmy jsme si nechali vyčistit podlahy na naší chalupě, kde podlaha byla už opravdu v hodně dezoltním stavu, ale babička nechtěla novou. A asi i věděla proč, protože zaměstnanců z této firmy povedl hotový zázrak, protože po jejich čištění podlaha vypadá jako nová a nikoho by nenapadlo, že je tam už několik let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *