full screen background image

Založení firmy online je bez námahy a s časovou úsporou

Vstup do podnikatelského prostředí lidi často odrazuje kvůli náročné úvodní administrativě. Pakliže si totiž živnost, s.r.o. či a.s. zakládáte svépomocí, je nutné si opatřit řadu dokumentů, zajistit potřebná oprávnění a zápisy. To vše vám zabere možná až několik týdnů, teprve pak můžete začít skutečně jménem nové firmy podnikat. Vše se dá ale značně urychlit, existuje zde možnost založení firmy online.

 

Nemusíte se trápit se složitou administrativou, jež je při zakládání firem v Česku zapotřebí

Proces založení firmy online je výhodný zejména z hlediska toho, že drtivou část úkonů, jež je nutné dle tuzemských právních předpisů splnit, za vás udělá externí firma, a to za poměrně malý poplatek. Za službu se obvykle platí maximálně pár tisíc korun, záleží na konkrétních podmínkách a vašich požadavcích.

 

Založení firmy online trvá běžně jen 5 dní

Při založení firmy online uspoříte nejen čas, ale také spoustu energie. Vybraná společnost vám zajistí zaplacení všech nezbytných poplatků, splacení základního kapitálu, obstará výpisy z katastru nemovitostí, rejstříku trestů. V neposlední řadě pak sepíše společenskou smlouvu, jež je nezbytná k tomu, aby mohla vzniknout společnost s ručením omezeným. Věcí, které jsou zapotřebí vykonat, je skutečně velké množství. Kdo se do všeho pustí sám, trvá mu založení firmy zpravidla cca 5 týdnů, leckdy však ještě mnohem déle.

Obrátíte-li se na externí společnost a necháte ji provést založení firmy online, můžete začít jménem nové firmy podnikat už klidně za necelý týden, což  značí výraznou úlevu. Během celého procesu vzniku firmy se navíc soustředíte na samotný vstup do podnikatelské sféry. Můžete shánět zaměstnance, obchodní partnery a klienty, takže zvyšujete své šance, že se na trhu uchytíte brzy a s patřičnou grácií.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *