full screen background image

Zastřešený bazén pro celoroční koupání

Milujete koupání a rádi byste si ho dopřávali po celý rok? A máte zahradu? Potom není nic jednoduššího, než si pořídit některý z bazénů s kvalitním zastřešením. Do bazénu si nechte přidat protiproud a dostatečný pohyb a požitek z koupání máte zajištěný.

Nejlepší nabídku bazénů poskytuje jednička na trhu, společnost Albixon. V jejím širokém portfoliu si na internetové stránce http://www.albixon.cz/ vyberte model bazénu na základě jeho materiálu a tvaru, který bude odpovídat vašim preferencím. Jelikož je pořízení bazénu třeba dobře naplánovat, obraťte se na jakéhokoli prodejce, který vám ochotně s výběrem poradí a navrhne vhodné řešení pro vaši zahradu.

Mezi nejoblíbenější modely bazénu patří samonosné bazény Albistone. Ty jsou velice odolné a dosahují životnosti až 50 let. Mají vysokou barevnou stálost, jsou tvárné a pevné. Lze koupit typizované modely nebo si nechat vyrobit bazén na přání. U něj si zvolíte rozměry, tvar a typ schodiště.

Velice podobné jsou laminátové bazény. Na rozdíl od samonosných však není možné měnit jejich tvar, velikost a hloubku. Na druhou stranu si ale můžete zvolit různé barevné varianty. Fóliové bazény jsou vyrobeny z ocelové konstrukce, do které je vložena PVC folie. Ani u těchto modelů nelze měnit tvar a rozměry.

Důležitou součástí jakéhokoli bazénu je jeho zastřešení. To vám umožní koupat se po celý rok. Když si k němu pořídíte silný protiproud, vytvoříte ideální kombinaci a vaše sportovní vyžití získá jiné rozměry. Zastřešení bazénů se v rámci akčních nabídek často prodává zdarma k nákupu bazénu, proto pravidelně kontroluje nabídku a neváhejte si celý komplet pořídit.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *